Dostawa sprzętu i wyposażenia w ramach Projektów nr RPKP.06.01.01-04.0007/21 – Zadania od Nr 1 do Nr 2 oraz nr RPKP.06.01.01-04-0054/17, – Zadania od Nr 3 do 8
Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00051075
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-19 09:36
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9561949580
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne
Wykonawcy
5 przyznanych
INVIEW MEDICAL - MERCIK, MERCIK SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
65 340 PLNKLAROMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSulejówek, PL
62 645,4 PLNKONKRET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAChełmno, PL
21 384 PLNKLAROMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSulejówek, PL
8577,36 PLNMED&CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdynia, PL
303 506,89 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.