Rewitalizacja części wnętrza blokowego wraz z zasypaniem piwnic przy budynku Bałuckiego 2, Kościuszki 13-15 we Wrocławiu.

ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00051354
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00051354/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-19 10:15
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d7563135-8f80-11ee-9fb5-3edbb70f45bd
Identyfikator
8971660625
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

E.K. OCHĘDZAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNamysłów, PL · lot 0
470 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00051354 z dnia 2024-01-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja części wnętrza blokowego wraz z zasypaniem piwnic przy budynku Bałuckiego 2, Kościuszki 13-15 we Wrocławiu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932671448

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. św. Elżbiety 3

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-111

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zzk.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zzk.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/zzk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rewitalizacja części wnętrza blokowego wraz z zasypaniem piwnic przy budynku Bałuckiego 2, Kościuszki 13-15 we Wrocławiu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d7563135-8f80-11ee-9fb5-3edbb70f45bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00051354

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00053400/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.35 Zagospodarowanie części wnętrza podwórzowego w obrębie ulic: Piłsudskiego, Kościuszki, Plac Kościuszki wraz z zasypaniem piwnic przy budynkach (komunikacja przy ul. Bałuckiego) - projektuj i buduj.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00525084

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZK - NZ/241/3408/193/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie w systemie projektuj – buduj zasypania piwnic znajdujących się pod nawierzchnią i zagospodarowania części wnętrza podwórzowego w obrębie ulic: Piłsudskiego, Bałuckiego, Kościuszki, Świdnicka we Wrocławiu przy budynkach (Bałuckiego 2, Kościuszki 13-15).
CZEŚĆ I:
1) prace projektowe - wykonanie w zakresie wskazanym w programie funkcjonalno użytkowym (PFU) i Ekspertyzie Technicznej części piwnic, przekazanie dokumentacji projektowej, uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu decyzji WAiZ UM pozwolenia na budowę wraz
z potwierdzeniem złożenia wniosku o wydanie zaświadczenia, że decyzja stała się ostateczna / zaświadczenia o braku sprzeciwu do zgłoszenia robót budowlanych oraz pozwolenia na prowadzenie badań archeologicznych.
W ramach prac projektowych Wykonawca winien:
a) wykonać weryfikację otrzymanej inwentaryzacji terenu i piwnic,
b) uzyskać wszystkie opinie, uzgodnienia, pozwolenia wymagane do zasypania przedmiotowych piwnic, wraz z zamurowaniem przejścia pomiędzy nieużytkowanymi piwnicami gminnymi a budynkami wspólnot mieszkaniowych przy ulicy Kościuszki 13 i ulicy Kościuszki 15,
c) uzgodnić z dostawcami mediów sposobu zabezpieczenia instalacji co, wodno – kanalizacyjnej, elektrycznej przed jej odcięciem,
d) wykonać weryfikację i uaktualnienie mapy do celów projektowych.
Opracowana i przekazana Zamawiającemu dokumentacja projektowo w zakresie przedmiotu zamówienia powinna zawierać, co najmniej:
a) projekt budowlany zgodnie z art. 43 Prawo budowlane,
b) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, „Dziennik pielęgnacji zieleni”, „Harmonogramu pielęgnacji zieleni”,
c) decyzję WAiZ UM pozwolenia na budowę wraz z potwierdzeniem złożenia wniosku o wydanie zaświadczenia, że decyzja stała się ostateczna / zaświadczenia o braku sprzeciwu do zgłoszenia robót budowlanych oraz pozwolenie na prowadzenie badań archeologicznych.
2) wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową i przy użyciu materiałów własnych, obejmujące m.in.:,
a) roboty rozbiórkowe obejmujące demontaż zdegradowanego stropu, zabezpieczenie ścian piwnic i nadbudowanie kręgami studni znajdującej się w jednej z piwnic ( planowanej do zasypania) oraz demontaż nawierzchni przyległych,
b) wykonanie pomostów tymczasowych umożliwiających mieszkańcom dojście do śmietników,
c) zamurowanie otworów w piwnicach łączących piwnice zasypywane
z użytkowanymi,
d) zasypanie przedmiotowych piwnic,
e) roboty ziemne,
f) obniżenie studni znajdującej się przed wejściem do budynku Bałuckiego 4
i dostosowanie jej do projektowanego poziomu terenu,
g) wykonanie różnych nawierzchni: chodników, jezdni, żwiru w tym klapy studni,
h) założenie zieleni w formie ogrodu deszczowego, prace ogrodnicze,
i) montaż elementów małej architektury,
3) zapewnienie nadzoru archeologicznego,
4) wykonanie, dostarczenie i montaż „tablicy informacyjnej na czas budowy” - zgodnie z „Instrukcją dla Wykonawcy, Zasady oznakowania inwestycji w zakresie informacji dla mieszkańców”.
CZĘŚĆ II: 3 letnią pielęgnację zaprojektowanej zieleni (zwana dalej „3-letnią pielęgnacją”).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 470000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4710000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 470000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: E. K. Ochędzan Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: N I P 7521450732

7.3.4) Miejscowość: Namysłów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 470000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-01-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane