Dystrybucja energii elektrycznej do urządzeń infrastruktury drogowej admin. przez GDDKiA O/Rzeszów na obszarze działania Operatora Systemu Dystrybucji PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość– 5 PPEz DK28
GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD Oddział w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00051556
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-19 10:38
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8131106223
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przesył energii elektrycznej i podobne usługi
Wykonawcy
5 przyznanych
PGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
30 025,78 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
75 854,59 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
75 854,59 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
16 090,37 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
50 569,73 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.