Zapewnienie obsługi cateringowej dla PL.2012+ Sp. z o.o.
PL.2012+ Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00052819
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-19 12:47
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7010095715
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
Wykonawcy
1 przyznane
ZJEDNOCZONE PRZEDSIĘBIORSTWA ROZRYWKOWE SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
486 450 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.