Przygotowywanie i dostarczanie gorących posiłków uczniom do szkół na terenie Gminy Wąsosz w 2025 roku
GMINA WĄSOSZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00122741
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00122741/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-27 09:32
- Lokalizacja
- Wąsosz, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb9eff03-55e4-4563-9898-06a25c16ed30
- Identyfikator
- 7191507942
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00122741 z dnia 2025-02-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Przygotowywanie i dostarczanie gorących posiłków uczniom do szkół na terenie Gminy Wąsosz w 2025 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WĄSOSZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669772
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Rzędziana 8
1.5.2.) Miejscowość: Wąsosz
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-222
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wojt@gminawasosz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminawasosz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fb9eff03-55e4-4563-9898-06a25c16ed301.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przygotowywanie i dostarczanie gorących posiłków uczniom do szkół na terenie Gminy Wąsosz w 2025 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb9eff03-55e4-4563-9898-06a25c16ed30
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00122741
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00005269/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Przygotowanie i dostarczanie gorących posiłków uczniom z terenu Gminy Wąsosz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00654551
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OPS.26.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przygotowywanie oraz dostarczenie posiłków w ramach wieloletniego programu „Posiłek w szkole i domu” podopiecznym ośrodka, osobom uprawnionym do ich otrzymywania na podstawie decyzji administracyjnych wydawanych przez kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Wąsoszu zgodnie z przepisami ustawy o pomocy społecznej z dnia 12 marca 2004 r. (t.j. Dz. U z 2023 r. poz. 901, 1693, 1938) oraz uczniom szkół na podstawie art. 106a ustawy prawo oświatowe (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 900) do wskazanego w ofercie miejsca odbioru posiłków lub pięciu punktów wydawania posiłków tj.
1) Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Wąsoszu, Wąsosz, ul. Piaskowa 31, 19-222 Wąsosz – dwa punkty wydawania posiłków;
2) Szkoła Podstawowa w Sulewie-Kownatach, Sulewo-Kownaty 18, 19-222 Wąsosz;
3) Szkoła Podstawowa w Ławsku, Ławsk 107, 19-222 Wąsosz;
4) Szkoła Podstawowa w Niecikach, Nieciki 41, 19-222 Wąsosz.
3.2. Ilość zamawianych posiłków dziennie (obiadów) szacuje się średnio:
1) W okresie od 03.09.2024 r. do 20 grudnia 2024 r. dla:
a) Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Wąsoszu ok. 58 szt. dziennie przez 184 dni,
b) Szkoły Podstawowej w Sulewie-Kownatach ok. 21 szt. dziennie przez 184 dni,
c) Szkoły Podstawowej w Ławsku ok. 4 szt. dziennie przez 184 dni,
d) Szkoły Podstawowej w Niecikach ok. 2 szt. dziennie przez 184 dni,
Razem szacunkowa ilość posiłków dziennie ok. 85.
2) Ogółem szacunkowa ilość posiłków w okresie od 02.01.2025 r. do 20.12.2025 r. – 15 640 posiłków.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 218021,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 218021,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 218021,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "TRILUX" S.C. IWONA HANNA ZAWISTOWSKA, CEZARY ZAWISTOWSKI, LESZEK ZAWISTOWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 450103786
7.3.3) Ulica: Białostocka 26
7.3.4) Miejscowość: Ruda
7.3.5) Kod pocztowy: 19-200
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 218021,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-03 do 2025-12-19| 2025-02-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |