Zapewnienie obsługi cateringowej dla PL.2012+ Sp. z o.o.

PL.2012+ Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00053317
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-01-19 13:38
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7010095715
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

ZJEDNOCZONE PRZEDSIĘBIORSTWA ROZRYWKOWE SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
490 662 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.