Opracowanie dokumentacji techniczno- kosztorysowej termomodernizacji wraz z robotami towarzyszącymi budynków komunalnych w Rudzie Ślaskiej

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00054033
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-01-19 15:10
Lokalizacja
Ruda Śląska, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6410005514
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

3 przyznane

PIOTR LUDWIGGliwice, PL
36 900 PLN
PIOTR LUDWIGGliwice, PL
36 900 PLN
PIOTR LUDWIGGliwice, PL
36 360 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.