Ocena i kwalifikacja skierowań na leczenie uzdrowiskowe w 2024 r.
Narodowy Fundusz Zdrowia Dolnośląski Oddział Wojewódzki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00054408
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-21 13:48
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8992517867
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi medyczne i podobne
Wykonawcy
2 przyznane
Praktyka Lekarska Krzysztof MazurSzczawno-Zdrój, PL
169 200 PLNJACEK GĄSIOROWSKIKiełczów, PL
169 200 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.