Usługa ochrony kontrolerów – rewizorów oraz usługa konwojowania wartości pieniężnych – 2 części.
ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU MIEJSKIEGO W LUBLINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00122817
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00122817/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-27 09:50
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-917f1f7f-c373-4f39-8a70-eb98bd3d8f74
- Identyfikator
- 7123149401
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ochroniarskie
Wykonawcy
2 przyznane
Miejska Korporacja Komunikacyjna Sp. z o.o.Lublin, PL · lot 0
193 159,2 PLNMiejska Korporacja Komunikacyjna Sp. z o.o.Lublin, PL · lot 1
364 316,16 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00122817 z dnia 2025-02-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa ochrony kontrolerów – rewizorów oraz usługa konwojowania wartości pieniężnych – 2 części.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU MIEJSKIEGO W LUBLINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060433560
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krochmalna 13j
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-401
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdtm.lublin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdtm.lublin.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10573481.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
gminna jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa ochrony kontrolerów – rewizorów oraz usługa konwojowania wartości pieniężnych – 2 części.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-917f1f7f-c373-4f39-8a70-eb98bd3d8f74
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00122817
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045327/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 "Usługa ochrony kontrolerów – rewizorów w porze nocnej oraz konwojowania wartości pieniężnych zamawiającego ze stacjonarnych automatów biletowych."
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00092962
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ-P.231.1.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Część 1: Ochrona kontrolerów – rewizorów wykonujących kontrolę biletów w porze nocnej na obszarze funkcjonowania komunikacji miejskiej realizowanej na zlecenie ZDiTM w Lublinie wraz z transportem kontrolerów – rewizorów pojazdem wykonawcy usługi.2. Zakres zamówienia obejmuje: Usługa ochrony kontrolerów-rewizorów będzie realizowana w porze nocnej w dniach funkcjonowania nocnej komunikacji miejskiej w godzinach 22:00-6:00 – nie więcej niż 5 (pięć) kontroli z udziałem pracowników ochrony w miesiącu. Usługa ochrony kontrolerów-rewizorów obejmować będzie czynności polegające na:
2.1. stałej asyście 2 (dwóch) osób wpisanych na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej dla grupy kontrolerów - rewizorów liczącej od 2 do 5 osób, którzy rozpoczynają i prowadzą czynności kontrolne w porze nocnej w pojazdach komunikacji miejskiej realizujących przewozy na zlecenie ZDiTM w Lublinie oraz na przystankach rozmieszczonych na terenie funkcjonowania komunikacji miejskiej;
2.2. udzieleniu niezbędnej pomocy kontrolerom - rewizorom w przypadkach wystąpienia niepożądanych, w tym agresywnych zachowań ze strony osób trzecich (pasażerów, uczestników zdarzenia, osób postronnych) podczas wykonywania czynności kontrolnych w tym jeżeli zachodzi konieczność użycia środków przymusu bezpośredniego, ujęcia oraz powiadomienia Policji i oczekiwania wraz z grupą kontrolerów-rewizorów do czasu jej przyjazdu;
2.3. asyście 2 (dwóch) pracownika/ów ochrony dla kontrolera/ów - rewizora/ów do czasu zakończenia przez niego/nich czynności kontrolnych w przypadku konieczności opuszczenia przez niego/nich pojazdu z pasażerem/i, który/rzy chce/ą wysiąść na wskazanym przez siebie/nich przystanku;
2.4. przewozie pojazdem kierowanym przez kierowcę wykonawcy grupy kontrolerów - rewizorów będących pracownikami Zamawiającego w miejsca przez nich wskazane na obszarze funkcjonowania komunikacji miejskiej realizowanej w porze nocnej na zlecenie ZDiTM w Lublinie, wraz z 2 (dwoma) osobami wpisanymi na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
4.5.5.) Wartość części: 178620,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Część 2: Konwojowanie wartości pieniężnych Zamawiającego ze stacjonarnych automatów biletowych Lubika zainstalowanych na terenie Gminy Lublin do miejsca/miejsc wskazanych przez Zamawiającego.2. Zakres zamówienia obejmuje: Usługa konwojowania wartości pieniężnych będzie realizowana od poniedziałku do piątku (średnio 4 dni w tygodniu) w godzinach: 9:00 – 15:00. Zamawiający przewiduje dzienną szacunkową liczbę konwojów w ilości 8 (osiem). Usługa konwojowania wartości pieniężnych z biletomatów obejmować będzie czynności polegające na:
2.1. asyście 2 (dwóch) osób wpisanych na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej dla maksymalnie 2 (dwóch) pracowników Zamawiającego przy realizacji wymiany kaset w biletomatach;
2.2. udzielaniu niezbędnej pomocy pracownikom Zamawiającego obsługującym biletomaty w przypadku wystąpienia niepożądanych, w tym agresywnych zachowań ze strony osób trzecich (pasażerów, uczestników zdarzenia, osób postronnych) podczas wykonywania czynności wymiany kaset w biletomatach;
2.3. odbiorze od pracownika Zamawiającego pustych kaset do biletomatów z miejsca wskazanego przez Zamawiającego na terenie Gminy Lublin;
2.4. odbiorze od pracownika Zamawiającego przy biletomacie wymienianych w nim kaset z wartościami pieniężnymi i zabezpieczenie ich na czas dostarczenia do miejsca wskazanego przez Zamawiającego na terenie Gminy Lublin;
2.5. przewozie pojazdem kierowanym przez kierowcę wykonawcy maksymalnie 2 (dwóch) pracowników Zamawiającego wymieniających kasety w miejsca przez nich wskazane na terenie Gminy Lublin;
2.6. kwota przewożonych jednorazowo wartości pieniężnych nie przekroczy wartości określonej w paragrafie 6 ust. 1 Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 września 2010 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać ochrona wartości pieniężnych przechowywanych i transportowanych przez przedsiębiorców i inne jednostki organizacyjne (Dz.U. z 2016, poz. 793 z późn. zm.).
4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
4.5.5.) Wartość części: 379392,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 193159,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 193159,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 193159,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Miejska Korporacja Komunikacyjna Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7122678209
7.3.3) Ulica: ul. Głuska 6
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-439
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 193159,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-03-01 do 2027-03-018.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 364316,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 364316,16 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 364316,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Miejska Korporacja Komunikacyjna Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7122678209
7.3.3) Ulica: ul. Głuska 6
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-439
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 364316,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-03-01 do 2027-03-018.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-02-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |