„Budowa drogi dla pieszych i utwardzonego pobocza w ciągu drogi powiatowej nr 2722G w miejscowości Huta Kalna.”

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W STAROGARDZIE GDAŃSKIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00055611
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00055611/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-22 11:04
Lokalizacja
Starogard Gdański, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-457e0248-6355-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5921878941
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00055611 z dnia 2024-01-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa drogi dla pieszych i utwardzonego pobocza w ciągu drogi powiatowej nr 2722G w miejscowości Huta Kalna.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W STAROGARDZIE GDAŃSKIM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191687260

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 9

1.5.2.) Miejscowość: Starogard Gdański

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzdstg@pzdstg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdstg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-457e0248-6355-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa drogi dla pieszych i utwardzonego pobocza w ciągu drogi powiatowej nr 2722G w miejscowości Huta Kalna.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-457e0248-6355-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00055611

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00014677/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 „Budowa drogi dla pieszych i utwardzonego pobocza w ciągu drogi powiatowej nr 2722G w miejscowości Huta Kalna.”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00428909

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD.404.20.2023.MP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 209083,45 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa drogi dla pieszych i utwardzonego
pobocza w ciągu drogi powiatowej nr 2722G w miejscowości Huta Kalna wraz
z wykonaniem demontażu i odtworzeniem istniejących barier drogowych oraz
wykonaniem murów oporowych typu „L” o całkowitej wysokości 1,5 m. Całość robót
wykonana zostanie zgodnie z załączonym projektem zagospodarowania terenu
i przekrojami.
2. Nawierzchnię chodnika i zjazdów należy wykonać z kostki brukowej betonowej
bezfazowej koloru szarego.
3. Wykonawca opracuje na własny koszt PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU, zgodnie
z obowiązującymi przepisami i najpóźniej w dniu przekazania placu budowy przedłoży Zamawiającemu.
Wykonawca na własny koszt oznakuje miejsca prowadzenia robót zgodnie
z zatwierdzonym przez Starostę Starogardzkiego projektem organizacji ruchu na czas
prowadzenia robót.
Wykonawca na własny koszt: wybuduje, będzie utrzymywał oraz rozbierze tymczasową
organizacji ruchu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu złożono jedną ofertę. Oferta z najniższą ceną to: 283 582,16 zł brutto. Kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na zamówienie wynosi: 200 000,00 zł brutto. Cena oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na zamówienie.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 283582,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 314880,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-01-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane