Sukcesywna dostawa żywności do placówek oświatowych oraz GZO-W znajdujących się na terenie Gminy Kurzętnik
GMINA KURZĘTNIK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00055752
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-22 11:25
- Lokalizacja
- Kurzętnik, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8771475550
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne produkty spożywczeŻywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneProdukty mleczarskieJajaProdukty głęboko mrożoneWarzywa mrożoneRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybRyby wędzoneMięsoWędlinyDróbPrzetworzone owoce i warzywaPieczywo
Wykonawcy
6 przyznanych
ZBIGNIEW KUTZANowe Miasto Lubawskie, PL
11 696 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
22 508,65 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
100 490,8 PLNGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" W KURZĘTNIKU Z/S W MARZĘCICACHMarzęcice, PL
2 390 935,4 PLNZBIGNIEW KUTZANowe Miasto Lubawskie, PL
194 173,3 PLNMARIKA SOBOLEWSKAKurzętnik, PL
66 009,5 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.