Świadczenie usług zdrowotnych polegających na dokonywaniu oceny oraz aprobaty skierowań pod względem celowości leczenia uzdrowiskowego albo rehabilitacji uzdrowiskowej w roku 2024
Narodowy Fundusz Zdrowia - Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00056581
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-22 13:25
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6762274880
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi analizy medycznej
Wykonawcy
2 przyznane
Indywidualna praktyka lekarska Aleksandra Pokorska,Kraków, PL
297 600 PLNJustyna Gawriłow Praktyka LekarskaKraków, PL
297 600 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.