Naświetlenie diapozytywów oraz druk i dostawa Toruńskiego Informatora Kulturalno-Artystycznego „IKAR” w 2025 r.

Gmina Miasta Toruń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00122912
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00122912/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-27 10:14
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-af240388-b520-44c4-a802-cda9705f949a
Identyfikator
8790001014
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi drukowania i dostawy

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM KROKOWSKIBielsko-Biała, PL · lot 0
99 107,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00122912 z dnia 2025-02-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Naświetlenie diapozytywów oraz druk i dostawa Toruńskiego Informatora Kulturalno-Artystycznego „IKAR” w 2025 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Toruń

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118856

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wały Gen. Sikorskiego 8

1.5.2.) Miejscowość: Toruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: (56) 611 8817

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gb@um.torun.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.torun.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umtorun.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Naświetlenie diapozytywów oraz druk i dostawa Toruńskiego Informatora Kulturalno-Artystycznego „IKAR” w 2025 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af240388-b520-44c4-a802-cda9705f949a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00122912

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00020214

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 95700,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje naświetlenie diapozytywów oraz druk i dostawę do Zamawiającego 11 numerów Toruńskiego Informatora Kulturalno-Artystycznego IKAR (zwanego dalej IKAREM), w 2025 r.
1.2. Szczegółowe parametry techniczne przedmiotu zamówienia:
1. Liczba wydań: 11 (styczeń-grudzień, w tym łączony numer lipcowo-sierpniowy)
2. Częstotliwość: 1 raz w miesiącu (z wyjątkiem lipca i sierpnia – 1 numer na 2 miesiące)
3. Nakład każdego wydania: 2 500 egzemplarzy
4. Łączenie stron: szycie drutem
5. Objętość poszczególnych numerów (w tym okładka): styczeń, luty – 44 strony; marzec, kwiecień, wrzesień, grudzień - 48 stron; maj, czerwiec, lipiec-sierpień, październik, listopad 52 strony
6. Format: 210 x 210 mm + spady
7. Papier: kreda matowa 100 g na stronach wewnętrznych, kreda matowa 170 g na okładce
8. Kolor druku: pełen kolor na 4 stronach okładki i 20 stronach wewnętrznych (10 par), czarny na stronach pozostałych (parzystych).
9. Okładka na stronach zewnętrznych - lakier matowy
1.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania stawiane Wykonawcy zawarte są we wzorze umowy, który stanowi załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 99107,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 135300,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 99107,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowa REMI Adam Krokowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5470164138

7.3.3) Ulica: ul. Strażacka 35

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-382

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 99107,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2025-02-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi