Wyposażenie 5 szkół podstawowych na terenie Kwidzyna w specjalistyczny zestaw do treningu słuchowego i lateralnego w ramach projektu: Każdy uczeń jest inny – Edukacja włączająca w Mieście Kwidzyn

Miasto Kwidzyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00122923
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00122923/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-02-27 10:16
Lokalizacja
Kwidzyn, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9320178e-1685-43d4-85bd-4dc7f59655b2
Identyfikator
5811956166
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia do treningu urozmaiconego

Wykonawcy

1 przyznane

BIOMED NEUROTECHNOLOGIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL · lot 0
151 974 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00122923 z dnia 2025-02-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wyposażenie 5 szkół podstawowych na terenie Kwidzyna w specjalistyczny zestaw do treningu słuchowego i lateralnego w ramach projektu: Każdy uczeń jest inny – Edukacja włączająca w Mieście Kwidzyn

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Kwidzyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747744

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 19

1.5.2.) Miejscowość: Kwidzyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-500

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kwidzyn .pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kwidzyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_kwidzyn

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wyposażenie 5 szkół podstawowych na terenie Kwidzyna w specjalistyczny zestaw do treningu słuchowego i lateralnego w ramach projektu: Każdy uczeń jest inny – Edukacja włączająca w Mieście Kwidzyn

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9320178e-1685-43d4-85bd-4dc7f59655b2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00122923

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00676396/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Wyposażenie 5 SP na terenie Kwidzyna w specjalistyczny zestaw do treningu słuchowego i lateralnego w ramach projektu pn. "Każdy uczeń jest inny-edukacja włączająca w Mieście Kwidzyn"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), Priorytetu 5 Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFS+), Działania 5.8 Edukacja ogólna i zawodowa w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027).

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00092723

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 130800,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Wyposażenie 5 szkół podstawowych na terenie Kwidzyna w specjalistyczny zestaw do treningu słuchowego i lateralnego w ramach projektu: „Każdy uczeń jest inny – Edukacja włączająca w Mieście Kwidzyn” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), Priorytetu 5 Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFS+), Działania 5.8 Edukacja ogólna i zawodowa w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027).
2. W ramach niniejszego zamówienia należy dostarczyć i zamontować, złożyć, zainstalować lub uruchomić wszystkie elementy objęte zamówieniem oraz przeszkolić personel (10 osób) z jego obsługi. Szkoleni winno odbyć się we wskazanej przez Zamawiającego szkole na terenie Kwidzyna. Zamawiający zapewni salę do przeprowadzenia szkolenia.
3. Zamówienie zostanie uznane za zrealizowane, gdy wszystkie dostarczone elementy będą zamontowane, złożone i uruchomione, a personel przeszkolony w zakresie jego obsługi.
4. Celem Projektu jest wdrożenie modelu edukacji włączającej w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Kwidzyn, która koncentruje się na uczniach z niepełnosprawnościami, zaburzeniami zachowania i emocji, trudnościami w nauce lub doświadczenia migracji, potwierdzonych odpowiednim orzeczeniem. Diagnoza wskazała również konieczność wsparcia kadry szkół oraz rodziców/opiekunów prawnych uczniów z orzeczeniem, integrując i edukując otoczenie grupy docelowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37441900-0 - Urządzenia do treningu urozmaiconego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 151974,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 302303,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 151974,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biomed Neurotechnologie Sp. z o.o. Sp. j

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8971777586

7.3.3) Ulica: Armii Krajowej 2/7

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 50-541

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 151974 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2025-02-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy