Przebudowa budynku Powiatowego Urzędu Pracy przy ul. Daszyńskiego 2 w Strzyżowie związana z montażem wewnętrznej windy osobowej przystosowanej dla osób z niepełnosprawnościami
Powiatowy Urząd Pracy w Strzyżowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00058104
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00058104/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-01-23 08:49
- Lokalizacja
- Strzyżów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e714b6bf-9d76-11ee-948d-82b0c04ef850
- Identyfikator
- 8191258505
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00058104 z dnia 2024-01-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku Powiatowego Urzędu Pracy przy ul. Daszyńskiego 2 w Strzyżowie związana z montażem wewnętrznej windy osobowej przystosowanej dla osób z niepełnosprawnościami
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Urząd Pracy w Strzyżowie
1.3.) Oddział zamawiającego: PUP Strzyżów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370488696
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Daszyńskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Strzyżów
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 17 2761074
1.5.8.) Numer faksu: +48 17 2763079
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@strzyzow.praca.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strzyzow.praca.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e714b6bf-9d76-11ee-948d-82b0c04ef8501.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa budynku Powiatowego Urzędu Pracy przy ul. Daszyńskiego 2 w Strzyżowie związana z montażem wewnętrznej windy osobowej przystosowanej dla osób z niepełnosprawnościami2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e714b6bf-9d76-11ee-948d-82b0c04ef850
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00058104
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00562544
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 444042,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa budynku Powiatowego Urzędu Pracy przy ul. Daszyńskiego 2 w Strzyżowie związana z montażem wewnętrznej windy osobowej przystosowanej dla osób z niepełnosprawnościami. Zamówienie obejmuje wykonanie:
a) Szybu windy, w tym:
- roboty rozbiórkowe,
- roboty konstrukcyjne,
- roboty wykończeniowe,
- roboty elektryczne.
b) Dostawy i montażu windy
c) Przebudowy wejścia głównego do budynku - montaż drzwi otwieranych automatycznie,
d) Przebudowy istniejącej serwerowni związanej z lokalizacją szybu windy.
Przebudowę i przeniesienie serwerowni (poz. 4 w przedmiarze robót) należy wykonać w uzgodnieniu z Zamawiającym, w sposób, który zapewni ciągłość pracy urzędu. W szczególności poza godzinami pracy urzędu czyli w godzinach od 15.30 do 7.00 i w weekendy należy wykonać wszystkie prace związane z przeniesieniem serwerowni, (w tym przeniesienie i zainstalowanie urządzeń i okablowania serwerowni). Pozostałe roboty budowlane mogą być wykonywane w czasie pracy urzędu pod warunkiem zabezpieczenia i organizacji wykonywanych robót w taki sposób, aby nie zakłócały pracy urzędu, m. in. należy zapewnić bezpieczną i niezakłóconą obsługę klientów urzędu.
W okresie obowiązywania udzielonej gwarancji i rękojmi za wady Wykonawca zapewnieni bezpłatny serwis techniczny dla przedmiotu umowy.
Przez zapewnienie bezpłatnego serwisu technicznego dla przedmiotu umowy Zamawiający rozumie objęcie przez Wykonawcę przedmiotu zamówienia (tj. windy z całą automatyką, oraz drzwi zewnętrznych z automatyką) w okresie obowiązywania udzielonej gwarancji, bezpłatną pomocą techniczną w zakresie instalacji, przeglądów technicznych oraz eksploatacji w tym wymiany materiałów eksploatacyjnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42416100-6 - Windy
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 523577,37 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 982770,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 523577,37 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Remontowo-Budowlana „MBUD” Michał Moskal
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8191571828
7.3.3) Ulica: Godowa 244
7.3.4) Miejscowość: Strzyżów
7.3.5) Kod pocztowy: 38-100
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonawca zobowiązuje zamierza wykonać przedmiot umowy z udziałem Podwykonawców w zakresie realizacji następujących robót: dostawa i montaż windy.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 523577,37 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2024-01-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |