Usługi kompleksowego utrzymania czystości w obiektach i terenów zewnętrznych Biur Powiatowych Dolnośląskiego Oddziału Regionalnego ARiMR zlokalizowanych na terenie województwa dolnośląskiego
AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00058471
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-23 09:44
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5261933940
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sprzątania biur
Wykonawcy
11 przyznanych
ŁUKASZ WAWRUCHLubin, PL
59 628,9 PLNŁUKASZ WAWRUCHLubin, PL
59 628,9 PLN"SECURITY & CLEANING SYSTEM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
70 167,63 PLNŁUKASZ WAWRUCHLubin, PL
59 628,9 PLN"SECURITY & CLEANING SYSTEM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
70 167,63 PLNŁUKASZ WAWRUCHLubin, PL
59 628,9 PLNŁUKASZ WAWRUCHLubin, PL
59 628,9 PLN"SECURITY & CLEANING SYSTEM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
70 167,63 PLN"SECURITY & CLEANING SYSTEM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
70 167,63 PLN"SECURITY & CLEANING SYSTEM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
70 167,63 PLN"SECURITY & CLEANING SYSTEM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
70 167,63 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.