Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w Niwce wraz z modernizacją sieci wodociągowej na terenie Gminy Radłów
Gmina Radłów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00058713
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00058713/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-01-23 10:23
- Lokalizacja
- Radłów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-67ab6042-ae38-11ee-a681-52fe4aa7189e
- Identyfikator
- 8731001716
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00058713 z dnia 2024-01-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w Niwce wraz z modernizacją sieci wodociągowej na terenie Gminy Radłów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radłów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660915
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 7
1.5.2.) Miejscowość: Radłów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-130
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaradlow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaradlow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-67ab6042-ae38-11ee-a681-52fe4aa7189e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w Niwce wraz z modernizacją sieci wodociągowej na terenie Gminy Radłów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67ab6042-ae38-11ee-a681-52fe4aa7189e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00058713
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00015500/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w Niwce wraz z modernizacją sieci wodociągowej na terenie Gminy Radłów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00018919
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PPI.271.1.24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Przebudowa stacji Uzdatniania Wody w Niwce wraz z modernizacją sieci wodociągowej na terenie Gminy Radłów”
Przedmiotem inwestycji jest przebudowa układu technologicznego stacji uzdatniania
wody w części dotyczącej korekty odczynu oraz zmiana reżimu obsługi SUW z ręcznego na automatyczny oraz wymiana wodomierzy w budynkach oraz lokalach mieszkalnych i użytkowych na terenie gminy Radłów na fabrycznie nowe wodomierze wyposażone w moduł radiowy oraz na dostawę systemu zdalnego odczytu.
Inwestycja niniejsza obejmuje:
- dostawę pomp głębinowych dla ujęcia wody,
- wymianę pompy do korekty odczynu,
- montaż pompy dozującej do koagulacji,
- montaż elementów akpia – przepustnice z napędem pneumatycznym,
- montaż dmuchaw (pracująca + rezerwowa) do płukania powietrznego,
- montaż sprężarki z niezbędnym osprzętem do napędu przepustnic
- wymianę wodomierzy na fabrycznie nowe wyposażone w moduł radiowy
- dostawę systemu zdalnego systemu odczytu
Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia ciągłości dostaw wody pitnej do sieci wodociągowej w trakcie prowadzenia robót.
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określają:
Dokumentacja Projektowa – Załącznik nr 6 do SWZ.
STWiORB – Załącznik nr 5 do SWZ,
Przedmiar robót (będący częścią Dokumentacji projektowej) – Załącznik nr 4 do SWZ.
Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 7 do SWZ.
1) Przedmiar robót (Załącznik nr 4 do swz) posiada jedynie charakter pomocniczy
2) W projektowanych postanowieniach umownych przyjęto zasadę wynagrodzenia ryczałtowego.
3) Zamawiający oczekuje od Wykonawcy podania ceny za realizację zamówienia, jako ceny ryczałtowej, która obejmuje wykonanie wszystkich elementów zamówienia będących przedmiotem rysunku i tekstu załączników do SWZ, łącznie z podatkiem VAT obowiązującym w dniu złożenia oferty.
4) Wykonawca wykona roboty budowlane w oparciu o dokumentację projektową, zgodnie z warunkami wykonania i odbioru robót określonymi w STWiORB,z należytą starannością, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami, normami technicznymi, standardami, zasadami sztuki budowlanej, etyką zawodową oraz warunkami określonymi w dokumentach zamówienia.
5) Do wykonania robót Wykonawca użyje wyłącznie materiałów własnych, posiadających wymagane atesty i certyfikaty, które będą wymagane przy odbiorze końcowym robót. Przy doborze materiałów należy kierować się wymaganiami sprecyzowanymi w dokumentacji technicznej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót.
6) W czasie realizacji robót Wykonawca będzie usuwał i składował wszelkie urządzenia pomocnicze we własnym zakresie i na własny koszt.
7) Wszelkie inne koszty realizacji przedmiotu zamówienia (koszty mediów – energia elektryczna, woda, opłaty, i inne), konieczne do poniesienia w celu prawidłowego wykonania zamówienia, do momentu jego bezusterkowego, protokolarnego przyjęcia przez Zamawiającego poniesie Wykonawca.
8) Wykonawca zapewni do kierowania robotami osoby z uprawnieniami w specjalnościach niezbędnych do prawidłowego wykonania powierzonego zadania i będzie w okresie realizacji prowadził dziennik budowy (jeżeli takowy będzie konieczny) we współpracy z Inspektorem Nadzoru ustanowionym przez Zamawiającego.
9) Należy zachować szczególną ostrożność i zminimalizować uciążliwości związane z prowadzonymi pracami gdyż Wykonawca ponosił będzie pełną odpowiedzialność za szkody oraz następstwa nieszczęśliwych wypadków pracowników i osób trzecich, a powstałych w związku z prowadzonymi robotami budowlanymi w okresie od daty protokolarnego przejęcia terenu budowy przez Wykonawcę do daty końcowego odbioru robót,
10) Wykonawca jest odpowiedzialny za staranne zapoznanie się z dokumentami zamówienia.
11) Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne i ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
38421100-3 - Wodomierze
32230000-4 - Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na podstawie art. 256 unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.| 2024-01-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |