Modernizacja instalacji dostawy wody do budynków szpitala ze Stacji Uzdatniania Wody zlokalizowanej w budynku kotłowni szpitala przy ul. Chałubińskiego 7 w Nowej Soli

Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00059783
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00059783/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-23 12:46
Lokalizacja
Nowa Sól, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-32d920b7-a56e-11ee-948d-82b0c04ef850
Identyfikator
9251723350
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne w budynkach

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00059783 z dnia 2024-01-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji dostawy wody do budynków szpitala ze Stacji Uzdatniania Wody zlokalizowanej w budynku kotłowni szpitala przy ul. Chałubińskiego 7 w Nowej Soli

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970774733

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chałubińskiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.flis@szpital-nowasol.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-nowasol.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,152317,3025debe075f38758919335e66a36a64.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja instalacji dostawy wody do budynków szpitala ze Stacji Uzdatniania Wody zlokalizowanej w budynku kotłowni szpitala przy ul. Chałubińskiego 7 w Nowej Soli

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32d920b7-a56e-11ee-948d-82b0c04ef850

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00059783

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00575640

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP-280-109/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja instalacji dostawy wody do budynków szpitala ze Stacji Uzdatniania Wody zlokalizowanej w budynku
kotłowni szpitala przy ul. Chałubińskiego 7 w Nowej Soli
SEKCJA

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

do dnia składania ofert nie została złożona żadna oferta
2024-01-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane