Modernizacja infrastruktury elektroenergetycznej na terenie gminy Haczów.
Gmina Haczów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00449157
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00449157/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-07 14:12
- Lokalizacja
- Haczów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1d7084b3-3215-11ef-8a31-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 6861558238
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00449157 z dnia 2024-08-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury elektroenergetycznej na terenie gminy Haczów.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Haczów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440206
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Haczów nr 573
1.5.2.) Miejscowość: Haczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-213
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134391002
1.5.8.) Numer faksu: 134391696
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@haczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.haczow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://haczow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury elektroenergetycznej na terenie gminy Haczów.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d7084b3-3215-11ef-8a31-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00449157
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00011968/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Modernizacja infrastruktury elektroenergetycznej na terenie gminy Haczów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00380184
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IIG.271.2.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 664227,64 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn.„Modernizacja infrastruktury elektroenergetycznej na terenie gminy Haczów”.
Inwestycja polegać będzie na wymianie starych nieenergooszczędnych opraw oświetleniowych na nowe, energooszczędne ledowe spełniające aktualne normy . Zadanie będzie realizowane w pięciu miejscowościach gminy Haczów tj. w Bukowie, Jasionowie, Wzdowie , Jabłonicy Polskiej, Malinówce . Modernizacja oświetlenia przyczyni się do redukcji mocy, zmniejszenia zużycia energii oraz znacznego wydłużenia bezawaryjnego okresu eksploatacji oświetlenia ulicznego. Zamawiający wymaga, aby konstrukcja opraw, parametry system serwisowy był taki sam lub równoważny jak w oprawach obecnie zainstalowanych, ponieważ obecne rozwiązania spełniają całkowicie wymagania im stawiane.
Zakres prac objety niniejszym postępowaniem:
a) demontaż opraw oświetlenia zewnętrznego, demontaż na trzpieniu słupa lub wysięgnika, 430 kpl
b) montaż opraw oświetlenia zewnętrznego, na wysięgniku: 430 szt.
Celem planowanej inwestycji jest poprawa bezpieczeństwa oraz warunków życia społeczności lokalnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31210000-1 - Elektryczna aparatura do wyłączania lub ochrony obwodów elektrycznych
31321000-2 - Linie energetyczne
31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 426810,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 588240,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 426810,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU ALMAX Aneta Liwosz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6841419870
7.3.3) Ulica: Szczepana 11
7.3.4) Miejscowość: Świerzowa Polska
7.3.5) Kod pocztowy: 38-457
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 426810,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-15| 2024-08-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |