Konserwacja i eksploatacja obiektów i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych, będących w użytkowaniu Miasta i Gminy Osieck w 2025 r.
Miasto i Gmina Osieck
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00123253
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00123253/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-27 11:42
- Lokalizacja
- Osieck, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3287f695-8e2f-4599-a6a2-2ce9cd4a31ca
- Identyfikator
- 8261170716
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00123253 z dnia 2025-02-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Konserwacja i eksploatacja obiektów i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych, będących w użytkowaniu Miasta i Gminy Osieck w 2025 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Osieck
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582285
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Osieck
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-445
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@gminaosieck.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.osieck.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3287f695-8e2f-4599-a6a2-2ce9cd4a31ca1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Konserwacja i eksploatacja obiektów i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych, będących w użytkowaniu Miasta i Gminy Osieck w 2025 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3287f695-8e2f-4599-a6a2-2ce9cd4a31ca
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00123253
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00082558
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
. Przedmiotem zamówienia jest: Konserwacja i eksploatacja obiektów i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych, będących w użytkowaniu Miasta i Gminy Osieck,
a. Bezpośrednia eksploatacja urządzeń wodociągowych (ujęcie wody w Osiecku składające się na dzień ogłoszenia postępowania przetargowego z 2 czynnych studni głębinowych – S3 i S4, stacja uzdatniania wody w Osiecku, gminna sieć wodociągowa wraz z pompowniami w Czarnowcu i w Grabiance, część sieci wodociągowej w Kolonii Jaźwiny w Gminie Pilawa, przyłącza wodociągowe).
b. Bezpośrednia eksploatacja urządzeń kanalizacji sanitarnej (Oczyszczalnia Ścieków Pogorzel, Oczyszczalnia ścieków w Szkole Podstawowej w Augustówce, oraz w Przedszkolu i Żłobku w Sobienkach, sieć kanalizacyjna w Osiecku, Pogorzeli, Grabiance i Augustówce, przepompownie ścieków, przyłącza kanalizacyjne).
4.5.3.) Główny kod CPV: 41110000-3 - Woda pitna
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
65111000-4 - Przesył wody pitnej
65120000-0 - Obsługa zakładów oczyszczania wody
90481000-2 - Eksploatacja zakładów oczyszczania ścieków
65130000-3 - Obsługa stacji wody
90480000-5 - Usługi gospodarki ściekowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na zadanieSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 528900 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 594000 PLN
| 2025-02-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |