Wykonywanie bieżących napraw, usuwanie awarii oraz prowadzenie konserwacji w zakresie ogólnobudowlanym w nieruchomościach zarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy (...)

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00061717
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00061717/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-01-24 09:10
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1a6a783f-98bd-11ee-9ee7-e2087ac16d09
Identyfikator
1181765177
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi naprawcze i konserwacyjneRóżne usługi w zakresie napraw i konserwacjiRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

MARBUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I SANITARNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
835 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00061717 z dnia 2024-01-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonywanie bieżących napraw, usuwanie awarii oraz prowadzenie konserwacji w zakresie ogólnobudowlanym w nieruchomościach zarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy (...)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy

1.3.) Oddział zamawiającego: ZGN w Dzielnicy Bielany

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 10858838000000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grębałowska 23/25

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-808

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zgn-bielany.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zgn-bielany.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1a6a783f-98bd-11ee-9ee7-e2087ac16d09

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonywanie bieżących napraw, usuwanie awarii oraz prowadzenie konserwacji w zakresie ogólnobudowlanym w nieruchomościach zarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy (...)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a6a783f-98bd-11ee-9ee7-e2087ac16d09

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00061717

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00546180

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 73/KT/2023/W

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonywanie bieżących napraw, usuwanie awarii oraz prowadzenie konserwacji w zakresie ogólnobudowlanym w nieruchomościach zarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy na okres od dnia podpisania umowy jednak nie wcześniej niż od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r. lub do wcześniejszego wyczerpania środków finansowych.:
Zamierzenie 1: wykonywanie napraw, usuwanie awarii oraz prowadzenie bieżącej konserwacji w zakresie ogólnobudowlanym w budynkach, lokalach mieszkalnych oraz budowlach i obiektach małej architektury związanych z budynkami mieszkalnymi w Dzielnicy Bielany zarządzanych przez ZGN Bielany.
Zamierzenie 2: wykonywanie napraw, usuwanie awarii oraz prowadzenie bieżącej konserwacji w zakresie ogólnobudowlanym w budynkach z lokalami użytkowymi oraz budowlach i obiektach małej architektury związanych z budynkami użytkowymi w Dzielnicy Bielany zarządzanych przez ZGN Bielany.
Zamierzenie 3: wykonywanie napraw, usuwanie awarii oraz prowadzenie bieżącej konserwacji w zakresie ogólnobudowlanym w budynku będącym siedzibą ZGN Bielany.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 44,68 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 44,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi ogólnobudowlane i sanitarne Marbud Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 382415340

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 835000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

§ 3
Wartość usługi razem z należnym podatkiem VAT strony ustalają do kwoty: 835 000,00 zł.

Brutto ( PLN) VAT 8% VAT 23% Netto Euro
zamierzenie 1(VAT 8%): 440 000 32 592,59 407 407,41 91 478,22
zamierzenie 1(VAT23%): 250 000 46 747,97 203 252,03 45 637,69
zamierzenie 2: 120 000 22 439,02 97 560,98 21 906,09
zamierzenie 3: 25 000 4 674,80 20 325,20 4 563,77
razem: 835 000 32 592,59 73 861,79 728 545,62 163 585,77



w tym:
cena za jedną roboczogodzinę kalkulacyjną brutto (łącznie z narzutami koszty pośrednie i zysk w wysokości 44,68 zł
(słownie: czterdzieści cztery złote i 68/100)
1. Termin realizacji umowy strony ustalają od w terminie od dnia podpisania umowy nie wcześniej niż od 01.01.2024 do 31.12.2024 r. lub do wcześniejszego wyczerpania środków finansowych
2024-01-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi