Modernizacja chodnika w ul. Demokratycznej na odcinku od ul. Granicznej do ul. Starorudzkiej – uzupełnienie

Urząd Miasta Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00062546
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00062546/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-24 11:04
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-218d14d0-a573-11ee-948d-82b0c04ef850
Identyfikator
7250028902
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni ulicRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

MAGDALENA DOBRZYŃSKAŁódź, PL · lot 0
1 115 354,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00062546 z dnia 2024-01-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja chodnika w ul. Demokratycznej na odcinku od ul. Granicznej do ul. Starorudzkiej – uzupełnienie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-926

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja chodnika w ul. Demokratycznej na odcinku od ul. Granicznej do ul. Starorudzkiej – uzupełnienie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-218d14d0-a573-11ee-948d-82b0c04ef850

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00062546

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Podstawa prawna - art. 214. ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2023.1605 ze zm.);

Podstawa faktyczna - przedmiotem zamówienia jest powtórzenie tego samego rodzaju robót, które były przedmiotem zamówienia podstawowego ,,Remont infrastruktury drogowej ulicy Żeligowskiego na odcinku od ul. 6 Sierpnia w kierunku do ul. Zielonej. Nr sprawy DSR-ZP-II.271.40.2021 Zamówienie podstawowe zostało udzielone w trybie przetargu nieograniczonego. Zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu nr 2021/S 098-252398 oraz zostanie udzielone w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego umowa 263.30/DZ/2021 z dnia 13.08.2021 r. W zamówieniu podstawowym przewidziano możliwość powtórzenia do 48,73 % wartości zamówienia podstawowego dla tej części (części zamówienia) tj. 1 376 849,70 zł – dotychczas dokonano powtórzeń Zamówienia na kwotę 0 złotych.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DSR-ZP-IV.271.150.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 911382,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja chodnika w ul. Demokratycznej na odcinku od ul. Granicznej do ul. Starorudzkiej - uzupełnienie

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: K.T.S. Magdalena Dobrzyńska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9820198477

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1115354,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

2024-01-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane