remont Oddziału Chirurgii Wielospecjalistycznego Szpitala w Ostrowcu Świętokrzyskim

Wielospecjalistyczny Szpital w Ostrowcu Świętokrzyskim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00062767
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00062767/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-24 11:39
Lokalizacja
Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a293e82b-aaec-11ee-a681-52fe4aa7189e
Identyfikator
6611959864
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00062767 z dnia 2024-01-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
remont Oddziału Chirurgii Wielospecjalistycznego Szpitala w Ostrowcu Świętokrzyskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wielospecjalistyczny Szpital w Ostrowcu Świętokrzyskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000311473

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: K. Szymanowskiego 11

1.5.2.) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-400

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zoz.ostrowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zoz.ostrowiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zoz_ostrowiec

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

remont Oddziału Chirurgii Wielospecjalistycznego Szpitala w Ostrowcu Świętokrzyskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a293e82b-aaec-11ee-a681-52fe4aa7189e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00062767

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00150184/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont Oddziału Chirurgii

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00009895

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Sprawa ZP/01/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont Oddziału Chirurgii Wielospecjalistycznego Szpitala w Ostrowcu
Świętokrzyskim.
2. Szczegółowy zakres robót oraz istotne warunki techniczne i organizacyjne zawiera dokumentacja techniczna do
poszczególnych etapów stanowiąca załącznik nr 6 do niniejszej specyfikacji:
- przedmiary robót - dwa zakresy
- specyfikacja wykonania i odbioru robót

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta nr 2 złożona przez firmę ESBUD Stanisław Sobera, 27-100 Iłża, Podzamcze 60, której wartość mieściła się w kwocie przeznaczonej na realizację zamówienia, jest niezgodna z przepisami ustawy i podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych. Powód odrzucenia: oferta została złożona w formacie PDF bez opatrzenia prawidłowym podpisem elektronicznym. Po dokonaniu analizy możliwości sfinansowania realizacji zamówienia wg kolejnej najkorzystniejszej oferty, Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania ze względu na fakt, że wartość oferty przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty, przez co postępowanie należy unieważnić.
2024-01-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane