Świadczenie usług polegających na prowadzeniu zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka (...) w SOSWw Malborku
POWIAT MALBORSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00062846
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-24 11:50
- Lokalizacja
- Malbork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5792252374
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawnąUsługi rehabilitacyjneUsługi psychiatryczne lub psychologiczne
Wykonawcy
10 przyznanych
Magdalena GÓRNIKMalbork, PL
10 800 PLNMagdalena KaniaMALBORK, PL
10 800 PLNRenata KUSIAKMalbork, PL
9900 PLNJustyna WęzinaSztum, PL
10 800 PLNIwona KrotowskaMalbork, PL
8100 PLNPerfekt sp. z o.o.Malbork, PL
35 600 PLNPaulina DZIWEŃKAMalbork, PL
9000 PLNKatarzyna BojarskaBojszowy Nowe, PL
9000 PLNEwa JESIONKOWSKAMalbork, PL
7200 PLNAnna Nowocińska - MuchaMalbork, PL
9000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.