Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Rakowcu, gmina Kwidzyn
Gmina Kwidzyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00063199
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00063199/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-01-24 12:33
- Lokalizacja
- Kwidzyn, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5cd21505-9f17-11ee-953e-c2ea26915e21
- Identyfikator
- 5811827894
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00063199 z dnia 2024-01-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Rakowcu, gmina Kwidzyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kwidzyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747767
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Grudziądzka 30
1.5.2.) Miejscowość: Kwidzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-500
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminakwidzyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakwidzyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_kwidzyn1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Rakowcu, gmina Kwidzyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5cd21505-9f17-11ee-953e-c2ea26915e21
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00063199
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00011612/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Rakowcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00568626
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.15.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa budynku szkoły podstawowej w miejscowości Rakowiec, o przyszkolną halę sportową wraz z łącznikiem miedzy halą a szkołą oraz utwardzeniami i infrastrukturą techniczną. Zadanie będzie realizowane na działkach nr 444/1, 443/6, 461/2, 460/1. obr. Rakowiec, gm. Kwidzyn.
2. Inwestycje dofinansowana jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu OLIMPIA – Program budowy przyszkolnej hal sportowych na 100- lecie pierwszych występów reprezentacji Polski na Igrzyskach Olimpijskich. Nazwa zadania inwestycyjnego: „Budowa nowego boiska wielofunkcyjnego o wymiarach pola gry 20x40m wraz z zadaszeniem o stałej konstrukcji przy Szkole Podstawowej im. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nil” w Rakowcu”.
3. Zadanie polega na m.in.:
1) 1) budowie hali sportowej z zapleczem socjalnym i boiskiem wielofunkcyjnym o wymiarach 22x44m: powierzchnia zabudowy 1 415,52 m2,
2) budowie łącznika miedzy halą a szkołą: powierzchnia zabudowy 159,53 m2,
3) budowie utwardzeń z kostki brukowej i płyt meba – ok. 1410,22 m2,
4) budowa zbiornika przeciwpożarowego,
5) budowa ogrodzenia,
6) dostawie i montażu wyposażenia sportowego.
Powierzchnia zabudowy całość: 1 575,05 m2.
Kubatura całość: 13 919,74 m3.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262300-4 - Betonowanie
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45262310-7 - Zbrojenie
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45262520-2 - Roboty murowe
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wartość złożonych w przedmiotowym postępowaniu ofert znacznie przekraczają kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9956850,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12584919,65 PLN
| 2024-01-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |