1.Termomodernizacja dachu internatu przy ZS2 we Włoszczowie, ul. Koniecpolska 40, 2.Termomodernizacja budynku gosp. przy ZS2 we Włoszczowie, ul. Koniecpolska 40, 29-100 Włoszczowa
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM.HETMANA STEFANA CZARNIECKIEGO WE WŁOSZCZOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00063638
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00063638/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-01-24 13:27
- Lokalizacja
- Włoszczowa, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-44125930-89f5-11ee-9fb5-3edbb70f45bd
- Identyfikator
- 6561769764
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00063638 z dnia 2024-01-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
1.Termomodernizacja dachu internatu przy ZS2 we Włoszczowie, ul. Koniecpolska 40,
2.Termomodernizacja budynku gosp. przy ZS2 we Włoszczowie, ul. Koniecpolska 40, 29-100 Włoszczowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM.HETMANA STEFANA CZARNIECKIEGO WE WŁOSZCZOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 292440899
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: KONIECPOLSKA 40
1.5.2.) Miejscowość: Włoszczowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 29-100
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 413945596
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pcowloszczowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zs2wloszczowa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_wloszczowa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
1.Termomodernizacja dachu internatu przy ZS2 we Włoszczowie, ul. Koniecpolska 40,2.Termomodernizacja budynku gosp. przy ZS2 we Włoszczowie, ul. Koniecpolska 40, 29-100 Włoszczowa
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44125930-89f5-11ee-9fb5-3edbb70f45bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00063638
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00441411/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Termomodernizacja dachu internatu przy Zespole Szkół nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie, ul. Koniecpolska 40, 29-100 Włoszczowa
1.1.2 Termomodernizacja budynku gospodarczego przy Zespole Szkół nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie, ul. Koniecpolska 40, 29-100 Włoszczowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00510247
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 02/2023/ZS2/TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 256733,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Termomodernizacja dachu internatu przy Zespole Szkół nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie,ul. Koniecpolska 40, 29-100 WłoszczowaKrótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres prac przewiduje wykonanie robót budowlanych obejmujących:
Roboty przygotowawcze:
1. Przygotowanie podłoża pod ocieplenie metodą lekką – mokrą, gruntowanie – przygotowanie powierzchni przy kominach i włazach pod wykonanie spadków odwadniających strefę kominów i włazów.
2. Ocieplenie ścian budynków płytami styropianowymi metodą lekką – mokrą dotyczy zadania jak wyżej.
3. Posadzki cementowe grubości 2cm zatarte na ostro wraz z cokolikami, wykonane przy użyciu „Miksokreta” w pomieszczeniach o powierzchni do 8m2, dotyczy zadania jak wyżej.
4. Posadzki cementowe wraz z cokolikami wykonywane przy użyciu „Miksokreta” w pomieszczeniach o powierzchni do 8 m2 – dot. za zmianę grubości o 1 cm.
5. Pokrycie dachów papą termozgrzewalną na podkładzie betonowym z zagruntowaniem podłoża emulsją asfaltową i ułożenie na sucho papy perforowanej – 1 warstwa – dotyczy zadania jak wyżej.
Krycie dachów:
1. Renowacja starych dachów krytych papą przy użyciu papy termozgrzewalnej dkd – przygotowanie podłoża.
2. Renowacja starych dachów krytych papą przy użyciu papy termozgrzewalnej dkd – krycie.
Obróbki dachu:
1. Obróbki dachowe kalenicy przy zastosowaniu papy termozgrzewalnej dkd.
2. Obróbki dachowe włazów dachowych przy zastosowaniu papy termozgrzewalnej dkd.
3. Obróbki dachowe murów ogniowych pasem papy o szer. 30cm, przy zastosowaniu papy termozgrzewalnej dkd.
4. Obróbki dachowe kominów przy zastosowaniu papy termozgrzewalnej dkd.
5. Obróbki blacharskie z blachy powlekanej o szerokości w rozwinięciu do 25cm.
6. Obróbki blacharskie z blachy powlekanej o szerokości w rozwinięciu ponad 25cm.
Granulat na poddaszu:
1. Izolacje cieplne stropodachów i poddaszy wykonane granulatem z wełny mineralnej PAROCGRAN o grubości 20cm metodą zasypywania powierzchni poziomych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44212310-5 - Rusztowania
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45321000-3 - Izolacja cieplna
4.5.5.) Wartość części: 96733,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Termomodernizacja budynku gospodarczego przy Zespole Szkół nr 2 im. HetmanaStefana Czarnieckiego we Włoszczowie, ul. Koniecpolska 40, 29-100 Włoszczowa”
Krótki opis przedmiotu zamówienia.
Zakres prac przewiduje wykonanie robót budowlanych obejmujących:
Roboty rozbiórkowe:
1. Rozebranie obróbek murów ogniowych, okapów, kołnierzy, gzymsów itp. z blachy nienadającej się do użytku.
2. Rozebranie rynny z blachy nienadającej się do użytku.
3. Rozebranie rury spustowej z blachy nie nadającej się do użytku.
4. Wykucie z muru podokienników drewnianych, stalowych, ościeżnic stalowych lub krat
Roboty dachowe:
1. Murłaty – przekrój poprzeczny drewna ponad 180cm2 z tarcicy nasyconej.
2. Ramy górne i płatwie długości ponad 3m - przekrój poprzeczny drewna ponad 180cm2 z tarcicy nasyconej.
3. Słupy o długości do 2m - przekrój poprzeczny drewna ponad 180cm2 z tarcicy nasyconej.
4. Krokwie zwykłe długości ponad 4,5m - przekrój poprzeczny drewna ponad 180cm2 z tarcicy nasyconej.
5. Wiatrownice - przekrój poprzeczny drewna ponad 180cm2 z tarcicy nasyconej.
6. Izolacje przeciwwilgociowe i przeciwwodne z foli polietylenowej szerokiej- poziome podposadzkowe.
7. Izolacje cieplne i przeciwdźwiękowe z wełny mineralnej poziome z płyt układanych na sucho – każda następna warstwa.
8. Folie wstępnego krycia (FWK)układane na krokwiach – rozstaw kontrłat 0,80m.
9. Ołacenie połaci dachowych łatami 38 x50mm, o rozstawie 16 -24cm z tarcicy nasyconej.
10. Pokrycie dachów o powierzchni do 100m2 o nachyleniu połaci do 85% blachą powlekaną trapezową na łatach.
11. Rynny dachowe z pcv łączone na uszczelki – pół okrągłe o średnicy 150mm.
12. Rynny spustowe z pcv okrągłe o średnicy 90mm.
13. Rynny dachowe z pcv łączone na uszczelki – leje spustowe.
14. Obróbki przy szer. rozwinięciu do 25cm – montaż z gotowych elementów prefabrykowanych z blachy stalowej ocynkowanej i blachy z cynku.
15. Obróbki przy szer. rozwinięciu ponad 25cm – montaż z gotowych elementów prefabrykowanych z blachy stalowej ocynkowanej i blachy z cynku.
Termomodernizacja:
1. Wykopy oraz przekopy wykonywane koparkami 0,40 m3 na odkład w gruncie kat.III.
2. Ręczne wykopy wąskoprzestrzenne lub jamiste ze skarpami o szer. dna do 1,5m i głębokości do 1,5m ze złożeniem urobku na odkład kat. gruntu III.
3. Zasypywanie wykopów liniowych o ścianach pionowych głębokości do 1,5m i szerokości 0,8 -1,5m kat. gruntu III-IV.
4. Mechaniczna rozbiórka elementów konstrukcji betonowych niezbrojonych o grubości do 15cm.
5. Skucie nierówności betonu na powierzchni do 3m2 przy głębokości skucia do 1cm na ścianach lub podłogach.
6. Odgrzybianie powierzchni ścian z cegły łatwo dostępnych o pow. do 5m2 przy użyciu szczotek stalowych.
7. Izolacje pionowe murów z 1 warstwy papy na lepiku z wyprawą z zaprawy cementowej z dodatkiem środka wodoszczelnego.
8. Przygotowanie podłoża pod ocieplenie metodą lekką – mokrą – oczyszczenie mechaniczne i zmycie ścian fundamentu.
9. Przygotowanie podłoża pod ocieplenie metodą lekką – mokrą – gruntowanie preparatem wzmacniającym CT17 jednokrotnie.
10. Ocieplenie ścian budynków płytami styropianowymi metodą lekką – mokrą – przy użyciu gotowych zapraw klejących – przyklejenie płyt styropianowych do ściany.
11. Ocieplenie ścian budynków płytami styropianowymi metodą lekką – mokrą – przy użyciu gotowych zapraw klejących – przyklejenie 1 warstwy siatki na ścianach.
12. Izolacje przeciwwilgociowe powłokowe bitumiczne pionowe – wykonywane na zimno z emulsji asfaltowej – pierwsza warstwa.
13. Izolacje przeciwwilgociowe powłokowe bitumiczne pionowe – wykonywane na zimno z emulsji asfaltowej – druga i następna warstwa.
14. Podbudowa z kruszywa łamanego – warstwa dolna o grubości po zagęszczeniu 15cm.
15. Nawierzchnia betonowa – warstwa dolna o grubości 12cm.
16. Nawierzchnia betonowa – warstwa górna o grubości 5cm.
17. Przygotowanie podłoża pod ocieplenie metodą lekką – mokrą – oczyszczenie mechaniczne i zmycie ponad fundamentem.
18. Przygotowanie podłoża pod ocieplenie metodą lekką – mokrą – gruntowanie preparatem wzmacniającym CT17 jednokrotnie.
19. Uzupełnienie ścian lub zamurowanie otworów w ścianach na zaprawie cementowo-wapiennej bloczkami z betonu cementowego.
20. Obsadzenie podokienników zewnętrznych z blachy stalowej powlekanej długości do 1m.
21. Obsadzenie podokienników zewnętrznych z blachy stalowej powlekanej długości ponad 1m.
22. Ocieplenie ścian budynków z cegły płytami styropianowymi metodą lekką – mokrą – wraz z przygotowaniem podłoża i ręczne wykonanie wyprawy elewacyjnej cienkowarstwowej z gotowej suchej mieszanki.
23. Ocieplenie ścian budynku płytami styropianowymi metodą lekką- mokrą wraz z przygotowaniem podłoża i ręczne wykonanie wyprawy elewacyjnej cienkowarstwowej z gotowej suchej mieszanki – ochrona narożników kontownikiem metalowym.
24. Ocieplenie ścian budynków z cegły płytami styropianowymi metodą lekką – mokrą – wraz z przygotowaniem podłoża i ręczne wykonanie wyprawy elewacyjnej cienkowarstwowej z gotowej suchej mieszanki.
25. Okna z kształtowników z wysokoudarowego PCV – 3 szt.
26. Drzwi zewnętrzne ocieplone pełne – 2 szt.
Roboty wewnętrzne wykończeniowe:
1. Izolacje przeciwwilgociowe i przeciwwodne z foli polietylenowej szerokiej- poziome podposadzkowe.
2. Izolacje cieplne przeciwdźwiękowe z płyt styropianowych poziome na wierzchu konstrukcji na zaprawie.
3. Izolacje przeciwwilgociowe i przeciwwodne z foli polietylenowej szerokiej- poziome podposadzkowe.
4. Posadzki cementowe wraz z cokolikami zatarte na ostro grubości 25mm.
5. Posadzki cementowe wraz z cokolikami zatarte na ostro grubości o 10mm. Krotność=3.
6. Posadzki cementowe wraz z cokolikami – dopłata za zbrojenie siatką stalową.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44212310-5 - Rusztowania
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45321000-3 - Izolacja cieplna
4.5.5.) Wartość części: 160000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 13
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84548,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 143910,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 84548,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo-Budowlany ,,IZOL-BUD" Dariusz Domasko
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9590705455
7.3.3) Ulica: Podgórze 39A
7.3.4) Miejscowość: Bodzentyn
7.3.5) Kod pocztowy: 26-010
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84548,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-03-18 do 2024-05-15Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 140000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 360390,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 140000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Remontowo-Budowlana SELBUD Selena Grabka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9592037762
7.3.3) Ulica: Stefana Okrzei 64/3
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-526
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 140000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-03-18 do 2024-05-15| 2024-01-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |