Sukcesywne świadczenie usług dostarczania i podawania posiłków (usługa typu catering) w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej Uniwersytetu Warszawskiego (zwanym dalej ECEG) w Korzecku) – 2 części

Uniwersytet Warszawski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00063700
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-01-24 13:33
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5250011266
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi podawania posiłkówUsługi przygotowywania posiłków

Wykonawcy

2 przyznane

AGNIESZKA BRZEZOWSKAChęciny, PL
810 000 PLN
JANUSZ ZNOJEKChęciny, PL
810 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.