Roboty budowlane związane z modernizacją pokrycia dachowego na budynku głównym, dwóch przewiązkach oraz kompleksie sali gimnastycznej z szatniami w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Rzeszowie

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00064094
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00064094/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-24 14:18
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1c1fb026-98c2-11ee-9ee7-e2087ac16d09
Identyfikator
8133734188
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi projektowania architektonicznegoNadzór nad projektem i dokumentacjąRoboty remontowe i renowacyjneWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ RZEPKARzeszów, PL · lot 0
1 476 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00064094 z dnia 2024-01-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane związane z modernizacją pokrycia dachowego na budynku głównym, dwóch przewiązkach oraz kompleksie sali gimnastycznej z szatniami w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Rzeszowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane związane z modernizacją pokrycia dachowego na budynku głównym, dwóch przewiązkach oraz kompleksie sali gimnastycznej z szatniami w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Rzeszowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c1fb026-98c2-11ee-9ee7-e2087ac16d09

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00064094

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00549056

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

art. 305 ust. – pkt 2 Pzp
Uzasadnienie:
w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w sposób istotny zmienione.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-fca6dd0f-6e5a-11ee-9aa3-96d3b4440790

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-A.271.186.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1186991,87 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej na roboty budowlane związane z remontem i wymianą pokrycia dachowego z membrany na budynku głównym, dwóch przewiązkach oraz kompleksie sali gimnastycznej z szatniami w obiekcie Zespołu Szkolno- Przedszkolnym nr 1 w Rzeszowie przy ul. Rubinowej 4 (osiedle Załęże) wraz z wykonaniem w/w robót budowlanych - w formule „zaprojektuj – wybuduj”, na podstawie załączonego Programu Funkcjonalno-Użytkowego, na zasadach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Informacje o zakresie robót:
Wykonawca podejmujący się realizacji przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do wykonania wszystkich niezbędnych prac wchodzących w zakres procesu budowlanego, w szczególności do:
 opracowania dokumentacji projektowej (projekt techniczny wykonawczy, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, przedmiar robót i kosztorys inwestorski) w sposób zgodny z umową, przepisami Prawa budowlanego, obowiązującymi normami i sztuką budowlaną,
 zrealizowania robót budowlanych, w tym robót towarzyszących, w oparciu o zatwierdzoną przez Zamawiającego dokumentację projektową,
 sporządzenia dokumentacji powykonawczej.
Realizacja powyższego zakresu zamówienia powinna być wykonana w oparciu o obowiązujące przepisy, przez Wykonawcę posiadającego stosowne doświadczenie i potencjał wykonawczy, w tym osoby o odpowiednich kwalifikacjach i doświadczeniu zawodowym.
UWAGA:
Z uwagi na planowane prowadzenie robót budowlanych w czasie roku szkolnego, konieczne jest zaplanowanie robót w sposób niepowodujący zakłóceń w funkcjonowaniu obiektu oraz prowadzeniu zajęć lekcyjnych.

Informacje o obiekcie:
Obiekt Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Rzeszowie znajduje się na działce o nr ewid. 343/15 obręb 220 (Rzeszów-Załęże). Jest własnością Gminy Miasta Rzeszów, pod trwałym zarządem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Rzeszowie, ul. Rubinowa 4. Należy do budynków niskich (N) i nie jest objęty przepisami w zakresie ochrony zabytków. Obiekt wyposażony jest w instalacje: wodociągową, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, gazową, centralnego ogrzewania, elektroenergetyczną, teletechniczną, ewakuacyjną oraz odgromową, a także fotowoltaikę oraz kolektory solarne. Dach, którego remont i wymiana pokrycia jest przedmiotem niniejszego zamówienia, zlokalizowany jest na budynku głównym (o wymiarach w rzucie 66,88 x 16,46 m), dwóch przewiązkach (o wymiarach w rzucie 3,72 x 8,54 m oraz 9,16 x 3,82 m) oraz kompleksie sali gimnastycznej z szatniami (o wymiarach w rzucie 24,56 x 21,56 m).
Obecnie pokrycie dachu wykonane jest na podstawie dokumentacji projektowej z 2008 roku. Konstrukcja dachu wykonana została jako płyta monolityczna żelbetowa. Spadek dachu 2% ukształtowano przez warstwę spadkową z zaprawy cementowej M-12 o grubości minimalnej 3,0 cm, a wylewka została oddylatowana od attyk, kominów i ścianek pod świetliki paskami styropianowymi grubości 1,0 cm. Na wylewce ułożono warstwę paroizolacji z folii PE o grubości 0,2 mm, a następnie izolację termiczną z 2 warstw styropianu EPS 100-038 (FS 20), każda warstwa po 10 cm. Pierwsza z warstw zamocowana jest do dachu łącznikami (4 szt./m2), druga warstwa ocieplenia mocowana jest do płyt styropianowych za pomocą kleju. Pokrycie dachu stanowi warstwa izolacji przeciwwodnej z membrany PCV o grubości 1,2 mm. Obróbki blacharskie wykonane są z blachy stalowej powlekanej w kolorze grafitowym, o grubości 0,75 mm. Attyki wykonane są z pustaków U/220 o grubości 18,0 cm i zakończone żelbetowym wieńcem, ocieplone są od wewnątrz styropianem EPS 70-040 o grubości 3,0/4,0 cm i zaciągnięte mineralną wyprawą elewacyjną. Na dachu znajdują się urządzenia takie jak: instalacja fotowoltaiczna, kolektory solarne, maszt antenowy oraz instalacja odgromowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo-Usługowa „TECHNIX-BUD” Andrzej Rzepka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8671042538

7.3.3) Ulica: ul. Tadeusza Boya- Żeleńskiego 23/409

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-105

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1476000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

2024-01-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane