Przebudowa drogi gminnej nr 105527L w m. Jacków, gm. Mełgiew na odcinku 828 m

GMINA MEŁGIEW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00064225
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00064225/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-24 14:34
Lokalizacja
Mełgiew, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5abc82c2-9f14-11ee-953e-c2ea26915e21
Identyfikator
7122914532
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógUsuwanie wierzchniej warstwy glebyRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty w zakresie konserwacji drógInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

PBI INFRASTRUKTURA SPÓŁKA AKCYJNAKraśnik, PL · lot 0
1 071 899,33 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00064225 z dnia 2024-01-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 105527L w m. Jacków, gm. Mełgiew na odcinku 828 m

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MEŁGIEW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019589

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Partyzancka 2

1.5.2.) Miejscowość: Mełgiew

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-007

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: (81)4605700

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@melgiew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://melgiew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5abc82c2-9f14-11ee-953e-c2ea26915e21

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr 105527L w m. Jacków, gm. Mełgiew na odcinku 828 m

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5abc82c2-9f14-11ee-953e-c2ea26915e21

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00064225

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00049899/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Przebudowa drogi gminnej nr 105527L w miejscowości Jacków, gm. Mełgiew na odcinku 827 m

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00563276

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.21.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 948909,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. przebudowa drogi gminnej nr 105527L w m. Jacków, gm. Mełgiew na odcinku 828 m.
2. Zamówienie obejmuje w szczególności:
1) geodezyjne założenie reperów wysokościowych i wytyczenie punktów charakterystycznych projektowanej drogi,
2) usunięcie warstwy ziemi urodzajnej w zakresie projektowanych elementów drogi,
3) rozbiórka istniejącej konstrukcji nawierzchni na wlocie skrzyżowania,
4) konserwacja istniejącego przepustu betonowego pod wlotem skrzyżowania,
5) wykonanie wykopów pod poszerzenia konstrukcji,
6) wykonanie nasypów pod poszerzenia konstrukcji,
7) wykonanie poszerzeń konstrukcji z kruszywa łamanego,
8) profilowanie i zagęszczenie nawierzchni z kruszywa w pełnym przekroju drogi- przygotowanie do stabilizacji cementem,
9) wykonanie warstwy mrozoochronnej stabilizowanej cementem metodą stabilizacji na miejscu,
10) pielęgnacja wykonanej warstwy mrozoochronnej,
11) wykonanie podbudowy jezdni z mieszanki niezwiązanej stabilizowanej mechanicznie,
12) oczyszczenie istniejących warstw konstrukcyjnych,
13) skropienie warstw konstrukcyjnych emulsją asfaltową,
14) wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego,
15) wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego,
16) wykonanie poboczy ulepszonych z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
17) plantowanie terenów zielonych, humusowanie i obsianie mieszanką traw,
18) wprowadzenie oznakowania pionowego i poziomego (wg odrębnego opracowania),
19) uporządkowanie terenu po zakończeniu robót budowlanych.
Zamówienie jest finansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1071899,33 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1421405,81 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1071899,33 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PBI Infrastruktura S.A. (PBI Infrastruktura S.A.)

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PBI WMB Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690587901

7.3.3) Ulica: Kolejowa 10E

7.3.4) Miejscowość: Kraśnik

7.3.5) Kod pocztowy: 23-200

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Możliwość powierzenia podwykonawcom całości zamówienia poza robotami bitumicznymi. Nazwy podwykonawców nie są znane.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1071899,33 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-01-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane