Na zawarcie umowy ramowej obejmującej remont i konserwacje dachów budynków administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich w Łodzi
Zarząd Lokali Miejskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00065065
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00065065/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-01-25 08:29
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b386693f-9a77-11ee-ba3b-4e891c384685
- Identyfikator
- 7252122232
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00065065 z dnia 2024-01-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Na zawarcie umowy ramowej obejmującej remont i konserwacje dachów budynków administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich w Łodzi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Lokali Miejskich
1.3.) Oddział zamawiającego: ZLM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363752546
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Kościuszki 47
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-514
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zlm@zlm.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zlm.lodz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zlm_lodz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administrowanie nieruchomościami komunalnymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Umowy ramowej
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Na zawarcie umowy ramowej obejmującej remont i konserwacje dachów budynków administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich w Łodzi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b386693f-9a77-11ee-ba3b-4e891c384685
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00065065
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00007969/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.48 Umowa ramowa na remont dachów w budynkach zarządzanych przez ZLM
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00555701
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.26.224.2023
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej ustalającej zasady i warunki dotyczące realizacji przekazywanych zleceń na roboty budowlane na rok 2024 obejmujące remont i konserwacje dachów budynków administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich w Łodzi poprzez wykonanie:
- robót dekarskich
- robót ciesielskich
- robót blacharskich
- remontów głowic kominowych
Zamawiający zamierza zawrzeć umowę ramową na realizację zamówienia z 4 wykonawcami, spełniającymi warunki udziału w postępowaniu, niepodlagającymi wykluczeniu i oferującymi najkorzystniejsze warunki w kryteriach oceny ofert i których zaoferowana stawka r-godz. z narzutami brutto wskazana w formularzu ofertowym nie przekracza 57,43 zł , chyba że Zamawiający będzie mógł przyjąć ofertę z wyższą stawką (przyjęcie oferty z wyższą stawką jest uznaniową decyzją Zamawiającego i powoduje umieszczenie wykonawcy w rankingu Wykonawców).
W przypadku, gdy ofertę złoży 3 wykonawców spełniających warunki udziału w postępowaniu i niepodlegających wykluczeniu, zamawiający podpisze umowę z trzema wykonawcami.
W przypadku, gdy ofertę złoży 1 wykonawca spełniający warunki udziału w postępowaniu i niepodlegający wykluczeniu lub 2 wykonawców spełniających warunki udziału w postępowaniu i niepodlegających wykluczeniu, Zamawiający postępowanie unieważni.
Sposób udzielania zamówień został opisany w projekcie umowy. Składniki cenotwórcze zawarte w ofercie Wykonawcy nie mogą ulec zmianie przy rozliczeniu roboty budowlanej. Zasady stworzenia rankingu wykonawców, zlecania robót, kolejność zlecania i ich ilość opisuje § 5 projektu umowy.
Szczegółowy zakres czynności określony został w przedmiarze robót stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ, w OPZ (załącznik nr 7 do SWZ), STWIOR (załącznik nr 8) i projekcie umowy.
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
W przypadku zastosowania w dokumentach postępowania (występujących w szczególności w kosztorysach nakładczych/przedmiarach) nazw handlowych materiałów Zamawiający dopuszcza zastosowanie innych materiałów o tych samych lub lepszych parametrach jakościowych co określone przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 57,28 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3000000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Umowa ramowa z 4 wykonawcami
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7272836710, NIP 7711006756, NIP 7261005431 , NIP 7251812897
7.3.4) Miejscowość: Umowa ramowa z 4 wykonawcami
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3000000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Umowa ramowa z 4 wykonawcami:1) HANA-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, 94-007 Łódź, ul. Maratońska 83/36
2) Zakład Remontowo-Budowlany "Mal-Tap" Sylwester Wiktorowicz, 97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Armii Krajowej 33/12
3) Leszek Bączek, ul. Poselska 17, 95-070 Aleksandrów Łódzki
4) F.H.U Wikant Emilia Magnuska, ul. Popiełuszki 27 m 8, 94-052 Łódź
| 2024-01-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |