Poprawa brd na przejściach dla pieszych na DK25 na odcinku od m. Skulska Wieś do m. Dąbroszyn.
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00065366
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00065366/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-01-25 09:21
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-da17d8f4-7314-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7792173262
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00065366 z dnia 2024-01-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa brd na przejściach dla pieszych na DK25 na odcinku od m. Skulska Wieś do m. Dąbroszyn.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017511575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Siemiradzkiego 5a
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 60-763
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.poznan@gddkia.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gddkia.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami krajowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa brd na przejściach dla pieszych na DK25 na odcinku od m. Skulska Wieś do m. Dąbroszyn.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da17d8f4-7314-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00065366
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00130536/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.60 Poprawa brd na przejściach dla pieszych na DK25 na odcinku od m. Skulska Wieś do m. Dąbroszyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00460852
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: O.PO.D-3.2411.44.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje realizację 11 zadań inwestycyjnych na DK25:
1. Zaprojektowanie i budowa oświetlenia dedykowanego dla przejścia dla pieszych DK25 w m. Skulska Wieś w km 213+220 wraz ze strefą przejściową.
2. Zaprojektowanie i budowa oświetlenia dedykowanego dla dwóch przejść dla pieszych na DK25 w m. Skulsk w km 215+188 oraz 215+204, oraz dla dwóch przejść dla pieszych na drogach podporządkowanych (ul. Targowa) w km 215+200 i (ul. Włocławska) w km 215+200. Zakres zadania obejmie ponadto przebudowę azylu na przejściu dla pieszych w km 215+204.
3. Zaprojektowanie i budowa oświetlenia dedykowanego dla przejścia dla pieszych na drodze podporządkowanej (ul. Michała Ilczyszyna) w m. Skulsk w km 215+515.
4. Zaprojektowanie i budowa oświetlenia dedykowanego dla przejścia dla pieszych DK25 w m. Skulsk w km 215+740 wraz ze strefą przejściową. Zakres zadania obejmie ponadto przebudowę azylu na przejściu dla pieszych.
5. Zaprojektowanie i budowa oświetlenia dedykowanego dla przejścia dla pieszych na DK25 w m. Lisewo w km 217+615. Zakres zadania obejmuje również przebudowę azylu na przejściu dla pieszych.
6. Zaprojektowanie i budowa strefy przejściowej dla przejścia dla pieszych na DK25 w m. Mikorzyn w km 231+546. Przejście dla pieszych posiada oświetlenie dedykowane.
7. Zaprojektowanie i budowa strefy przejściowej dla przejścia dla pieszych na DK25 w m. Mikorzyn w km 231+776. Przejście dla pieszych posiada oświetlenie dedykowane.
8. Zaprojektowanie i budowa oświetlenia dedykowanego dla pięciu przejść dla pieszych w obrębie ronda węzłowego na DK25d w m. Stare Miasto w km 4+700, w tym:
- dwóch przejść dla pieszych na łącznicach DK25d,
- przejścia dla pieszych na ul. Szpitalnej,
- przejścia dla pieszych na ul. Ogrodowej,
- przejścia dla pieszych na ul. Europejskiej.
9. Zaprojektowanie i budowa oświetlenia dedykowanego dla 5 przejść dla pieszych w obrębie ronda węzłowego DK25d (rondo Staromiejskie) w m. Stare Miasto w km 5+578, w tym:
- 2 przejścia dla pieszych na łącznicach DK25d,
- przejście dla pieszych na drodze nr 3240P (ul. Główna),
- przejście dla pieszych na drodze gminnej (ul. Ogrodowa),
- przejście dla pieszych na łączniku pomiędzy rondami węzłowymi.
10. Zaprojektowanie i budowa oświetlenia dedykowanego dla 5 przejść dla pieszych w obrębie ronda węzłowego DK25d (rondo Piotra i Pawła) w m. Stare Miasto w km 5+578, w tym:
- 2 przejścia dla pieszych na łącznicach DK25d,
- przejście dla pieszych na drodze nr 3250P (ul. Ogrodowa),
- przejście dla pieszych na drodze nr 3251P (ul. Ogrodowa),
- przejście dla pieszych na łączniku pomiędzy rondami węzłowym
11. Zaprojektowanie i budowa oświetlenia dedykowanego dla przejścia sugerowanego przez DK25 w km 261+740 oraz dla przejścia dla pieszych na wlocie podporządkowanym w km 261+681 w m. Główiew, wraz ze strefą przejściową w ciągu głównym DK25.
12. Zaprojektowanie i budowa oświetlenia dedykowanego dla przejścia dla pieszych na wlocie podporządkowanym w km 262+542 w m. Dąbroszyn.
Zamówienie realizowane będzie w pasie drogi krajowej nr 25 na terenie województwa wielkopolskiego, teren objęty administracją Rejonu w Koninie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1841310,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2991360,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1841310,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELEKTROBUD MATEUSZ CZERNIAK SP. K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 142562848
7.3.3) Ulica: UL. NADBRZEŻNA 6E
7.3.4) Miejscowość: KONIN
7.3.5) Kod pocztowy: 62-500
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1841310,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 170 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-01-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |