Dostawa leków i płynów infuzyjnych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego (postępowanie II)

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W USTRZYKACH DOLNYCH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00065835
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-01-25 10:28
Lokalizacja
Ustrzyki Dolne, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6891148522
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty farmaceutyczneRóżne produkty lecznicze

Wykonawcy

5 przyznanych

'FARMACOL-LOGISTYKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
175 033,47 PLN
'FARMACOL-LOGISTYKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
175 033,47 PLN
'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
79 056,26 PLN
'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
79 056,26 PLN
BAXTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
20 736 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.