Przeprowadzenie badań sprawozdań finansowych instytucji kultury, dla których Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego jest podmiotem tworzącym.
WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00065912
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-25 10:36
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7392965551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi księgowe i audytorskie
Wykonawcy
4 przyznane
BIURO AUDYTORSKIE PROWIZJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
51 660 PLNBIURO AUDYTORSKIE PROWIZJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
54 120 PLNBIURO AUDYTORSKIE PROWIZJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
47 970 PLNBIURO AUDYTORSKIE PROWIZJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
51 660 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.