Świadczenie usług serwisowych pojazdów służbowych SKW w latach 2023-2025 – edycja II

SŁUŻBA KONTRWYWIADU WOJSKOWEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00066056
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-01-25 10:53
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7010032784
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw samochodów

Wykonawcy

3 przyznane

TOMASZ HOSTMANLublin, PL
60 000 PLN
NORBERT KWESTARZKraków, PL
73 170,73 PLN
PIOTR JÓZEFIAKPoznań, PL
73 170,73 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.