Modernizacja dróg w gminie Malanów

GMINA MALANÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00066317
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00066317/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-25 11:27
Lokalizacja
Malanów, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-636160de-999f-11ee-9ee7-e2087ac16d09
Identyfikator
6681857620
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

TRANS-SPILI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLicheń Stary, PL · lot 0
7 247 972,74 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00066317 z dnia 2024-01-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg w gminie Malanów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MALANÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019504

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Turecka 16

1.5.2.) Miejscowość: Malanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-709

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 632883083

1.5.8.) Numer faksu: 632883083

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@malanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.malanow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dróg w gminie Malanów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-636160de-999f-11ee-9ee7-e2087ac16d09

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00066317

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00047507/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja dróg w gminie Malanów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00550128

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.10.2023.WS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie inwestycji pn. "Modernizacja dróg w gminie Malanów" zgodnie z załączonymi dokumentacjami projektowymi obejmującymi:
1) Budowa drogi w miejscowości Targówka
ZAKRES ROBÓT:
- rozwiązania sytuacyjne i wysokościowe
- profilowanie i zagęszczenie istniejącego podłoża gruntowego
- wykonanie krawężników na ławie betonowej (przy włączeniu do drogi wojewódzkiej nr 470)
- wykonanie w-wy podbudowy z mieszanki kamiennej
- wykonanie podbudowy zasadniczej z betonu asfaltowego (przy włączeniu do drogi wojewódzkiej nr 470)
- ułożenie siatki wzmacniającej 100x200 kN (przy włączeniu do drogi wojewódzkiej nr 470)
- ułożenie warstwy wiążącej (przy włączeniu do drogi wojewódzkiej nr 470)
- ułożenie nawierzchni z betonu asfaltowego
- wykonanie poboczy kamiennych
- wykonanie zjazdów o nawierzchni kamiennej
- wykonanie oznakowania pionowego
- odtworzenie oznakowania poziomego krawędziowego na włączeniu do drogi wojewódzkiej
- montaż barier SP-05/4
- odmulenie rowów
- roboty wykończeniowe
2) Budowa drogi Kotwasice-Zygmuntówek-etap II
ZAKRES ROBÓT:
- rozwiązania sytuacyjno – wysokościowe
- usunięcie humusu i darniny
- roboty ziemne w wykopie i nasypie
- profilowanie i zagęszczenie istniejącego podłoża
- wykonanie w-wy podbudowy z mieszanki kamiennej
- ułożenie nawierzchni z betonu asfaltowego
- wykonanie poboczy kamiennych
- wykonanie zjazdów kamiennych z poboczami gruntowymi (indywidualnych)
- wykonanie oznakowania pionowego
- montaż barier energochłonnych
- roboty wykończeniowe
3) Przebudowa drogi Skarżyn Kolonia-Czachulec Stary-etap II
ZAKRES ROBÓT:
- roboty przygotowawcze
- roboty rozbiórkowe
- usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (Humusu)
- elementy odwodnienia (rowy drogowe)
- roboty ziemne (wykopy w gruntach kat. I - II)
- nawierzchnia zjazdów (zjazdy z kruszywa kamiennego)
- nawierzchnia jezdni (konstrukcja poszerzenia jezdni, konstrukcja nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego)
- pobocza drogowe
- roboty wykończeniowe
4) Budowa drogi w sołectwie Żdżenice-etap II
ZAKRES ROBÓT:
- rozwiązania sytuacyjne i wysokościowe
- usunięcie humusu i darniny
- odmulenie rowów
- wykonanie przepustu pod zjazdami
- profilowanie podłoża i zagęszczenie
- wykonanie w-wy podbudowy z mieszanki kamiennej
- ułożenie nawierzchni z betonu asfaltowego
- wykonanie poboczy kamiennych
- wykonanie przepustów pod zjazdami
- wykonanie zjazdów o nawierzchni kamiennej
- wykonanie oznakowania pionowego
- roboty wykończeniowe
5) Przebudowa drogi w miejscowości Dziadowice
ZAKRES ROBÓT:
- roboty przygotowawcze
- roboty ziemne
- podbudowy
- nawierzchnie
- roboty wykończeniowe
- urządzenia bezpieczeństwa ruchu
- elementy ulic
6) Przebudowa ulicy Szkolnej w Malanowie
- geodezyjna obsługa budowy
- jezdnia- nawierzchnia bitumiczna
- oznakowanie na czas robót
- krawężniki
- obrzeża betonowe
- zjazdy
- roboty wykończeniowe i towarzyszące
7) Budowa drogi w sołectwie Kotwasice
ZAKRES ROBÓT:
- roboty przygotowawcze
- roboty ziemne
- odwodnienie korpusu drogowego
- podbudowy
- nawierzchnie
- roboty wykończeniowe
- oznakowanie poziome, pionowe, bariery ochronne stalowe
- zieleń drogowa
- inne roboty
8) Przebudowa drogi wewnętrznej w sołectwie Żdżenice
ZAKRES ROBÓT:
- rozwiązania sytuacyjne i wysokościowe
- usunięcie humusu i darniny
- roboty ziemne w wykopie i nasypie
- zabezpieczenie istniejącej infrastruktury kablowej rurami osłonowymi
- odmulenie rowów
- roboty rozbiórkowe
- remont przepustów pod zjazdem i koroną drogi
- profilowanie podłoża i zagęszczenie
- wykonanie w-wy podbudowy z mieszanki kamiennej
- ułożenie nawierzchni z betonu asfaltowego
- wykonanie poboczy kamiennych
- wykonanie zjazdów o nawierzchni kamiennej
- wykonanie oznakowania pionowego
- montaż barier energochłonnych SP-05/4
- roboty wykończeniowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7247972,74 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8848595,49 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7247972,74 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Trans-Spili Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6652891927

7.3.3) Ulica: Graniczna 18a

7.3.4) Miejscowość: Licheń Stary

7.3.5) Kod pocztowy: 62-563

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7247972,74 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca zobowiązuje się wykonać Przedmiot Umowy w terminie 14 miesięcy od dnia podpisania Umowy, przy czym w zakresie części zamówienia obejmującej Przebudowę drogi w miejscowości Dziadowice Wykonawca zobowiązuje się wykonać wskazaną cześć Przedmiotu Umowy do dnia 25 października 2024 r.
2024-01-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane