„Dostawa odczynników, przeciwciał i antybiotyku do terapii nerkozastępczej.”

UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00066719
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-01-25 12:11
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7393033097
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odczynniki chemiczne

Wykonawcy

6 przyznanych

EWA KOWALCZYKWarszawa, PL
49 292,19 PLN
RENATA ZARĘBA-RAJDAKraków, PL
13 800 PLN
BIOKOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAJanki, PL
18 988,84 PLN
BIOKOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAJanki, PL
17 520,02 PLN
JAROSŁAW GAUDYNWieliczka, PL
49 292,19 PLN
KOMTUR POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
29 148,34 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.