„Świadczenie SUO w 2024r. dla dzieci i młodzieży upośledzonej umysłowo lub wykazujących inne przewlekłe zaburzenia czynności psychicznych zamieszkałych na terenie miasta Kalisza”

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00067413
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-01-25 13:31
Lokalizacja
Kalisz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6181592673
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

Wykonawcy

4 przyznane

RADOSŁAW BAŻANTKalisz, PL
268 000 PLN
MONIKA WYDRZAŃSKAKalisz, PL
268 000 PLN
Fundacja Wspomagania Rozwoju Dzieci PAPILIO DZIECIOM w KaliszuKalisz, PL
240 000 PLN
Fundacja Na Rzecz Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Nowa Nadzieja"Kalisz, PL
160 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.