Sukcesywna dostawa oleju napędowego grzewczego do kotłowni w budynku Archiwum Państwowego w Warszawie przy ul. Okrzei 1 w Milanówku
Archiwum Państwowe w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00123911
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00123911/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-27 13:39
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-538fe73e-b5e2-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0
- Identyfikator
- 5252099696
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00123911 z dnia 2025-02-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa oleju napędowego grzewczego do kotłowni w budynku Archiwum Państwowego w Warszawie przy ul. Okrzei 1 w Milanówku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Archiwum Państwowe w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001198
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krzywe Koło 7
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-270
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 635 92 42
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: archiwum@warszawa.ap.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.warszawa.ap.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-538fe73e-b5e2-11ee-a66a-5e0e9a75a9a01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
archiwum państwowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa oleju napędowego grzewczego do kotłowni w budynku Archiwum Państwowego w Warszawie przy ul. Okrzei 1 w Milanówku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-538fe73e-b5e2-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00123911
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047259/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Sukcesywna dostawa oleju napędowego grzewczego do kotłowni w budynku Archiwum Państwowego w Warszawie przy ul. Okrzei 1 w Milanówku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00047723
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAG.26.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego grzewczego do kotłowni w budynku Archiwum Państwowego w Warszawie przy ul. Okrzei 1 w Milanówku.
2. Szacunkowa całkowita wielkość dostawy nie przekroczy w okresie obowiązywania umowy 110 000 litrów oleju napędowego grzewczego.
3. Wielkości poszczególnych dostaw będzie każdorazowo określana przez Zamawiającego na podstawie zleceń.
4. Szczegółową charakterystykę, zakres i zasady realizacji przedmiotu zamówienia określa Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ, formularz ofertowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik nr 9 do SWZ. Określona w formularzu ofertowym wielkość całkowitej dostawy jest szacunkowa i może ulec zmianie w zależności od potrzeb Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 533082 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 546612 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 534435 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Petrojet sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962909473
7.3.4) Miejscowość: Kieszek
7.3.5) Kod pocztowy: 26-670
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 534435,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-03-05 do 2025-12-31| 2025-02-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |