Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Kostomłotach w 2024 roku.
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KOSTOMŁOTACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00070046
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-26 11:59
- Lokalizacja
- Kostomłoty, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5371050070
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty mleczarskieProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneProdukty mięsno-wędliniarskieProdukty głęboko mrożoneRyby przetworzone i konserwowaneWarzywa mrożoneRóżne produkty spożywczeOwoce, warzywa i podobne produktyPieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieJaja
Wykonawcy
7 przyznanych
ANNA SIEKIERKOWysokie Mazowieckie, PL
30 193,5 PLNZEMAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWohyń, PL
68 923,7 PLNANNA SIEKIERKOWysokie Mazowieckie, PL
31 357 PLNANNA SIEKIERKOWysokie Mazowieckie, PL
31 357 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "PIGI" B. I W.RABCZUK SPÓŁKA JAWNABiała Podlaska, PL
33 097,15 PLNPPHU TUR SPÓŁKA JAWNABIAŁA PODLASKA, PL
38 898,85 PLNANNA SIEKIERKOWysokie Mazowieckie, PL
8800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.