Dostawa artykułów żywnościowych do Publicznego Przedszkola Nr 1 Ropczycach w 2024 r.- I etap
Publiczne Przedszkole nr 1 im. Marii Konopnickiej w Ropczycach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00070062
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-26 12:01
- Lokalizacja
- Ropczyce, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8181531425
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieRóżne produkty spożywczeProdukty mleczarskieProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneDróbZboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechyRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybProdukty głęboko mrożoneWoda pitna
Wykonawcy
8 przyznanych
MATYLDA CABAJNiedźwiada, PL
23 146 PLNMATYLDA CABAJNiedźwiada, PL
23 146 PLNLUCJAN ŁAZORKOStalowa Wola, PL
40 520 PLNMIĘS-POL PS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
28 997 PLNMATYLDA CABAJNiedźwiada, PL
48 115,06 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "PRIMA" BĄK SPÓŁKA JAWNAMielec, PL
7182 PLNWIDAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPrzemyśl, PL
8444,25 PLN"CHMIELNIK-ZDRÓJ" SPÓŁKA AKCYJNA W RESTRUKTURYZACJIChmielnik, PL
1799,49 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.