Wykonanie koncepcji wraz z PFU dla: 1)Przebudowy ul. Młyńskiej w Oleśnie 2)Przebudowy drogi wewn., bocznej od ul. Częstochowskiej w Oleśnie 3)Rewitalizacji Solnego Rynku i Placu Targowego w Oleśnie.

Gmina Olesno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00124042
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00124042/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-27 14:00
Lokalizacja
Olesno, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-07ca2331-d0c0-11ee-a3b5-e25d731b0da9
Identyfikator
5761562352
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Wykonawcy

3 przyznane

MARCIN RÓŻYCKIWarszawa, PL · lot 0
29 520 PLN
MARCIN RÓŻYCKIWarszawa, PL · lot 1
15 867 PLN
PATRYCJA JEZELA-NAWRATOlesno, PL · lot 2
19 895,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00124042 z dnia 2025-02-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie koncepcji wraz z PFU dla:
1)Przebudowy ul. Młyńskiej w Oleśnie
2)Przebudowy drogi wewn., bocznej od ul. Częstochowskiej w Oleśnie
3)Rewitalizacji Solnego Rynku i Placu Targowego w Oleśnie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olesno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398600

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pieloka 21

1.5.2.) Miejscowość: Olesno

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-300

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 343597841

1.5.8.) Numer faksu: 343597842

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@olesno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.olesno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/olesno/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie koncepcji wraz z PFU dla:
1)Przebudowy ul. Młyńskiej w Oleśnie
2)Przebudowy drogi wewn., bocznej od ul. Częstochowskiej w Oleśnie
3)Rewitalizacji Solnego Rynku i Placu Targowego w Oleśnie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07ca2331-d0c0-11ee-a3b5-e25d731b0da9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00124042

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042382/18/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Wykonanie koncepcji wraz z PFU dla trzech inwestycji: przebudowa ul. Młyńskiej, przebudowy drogi wewn. w Oleśnie, Rewitalizacja Solnego Rynku i Placu Targowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00213588

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.10.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Przebudowa ul. Młyńskiej w Oleśnie wraz z jej odwodnieniem oraz budowę sieci wodociągowej (dla części ul. Młyńskiej zgodnie z mapą poglądową jest już opracowana dokumentacja projektowa na budowę sieci wodociągowej). W przypadku przebudowy ulicy Młyńskiej należy w kosztorysie podzielić wykonanie przedmiotowej inwestycji na warianty tj. I wariant przebudowa całej ulicy Młyńskiej wraz z wykonaniem sieci wodociągowej oraz kanalizacji deszczowej na całej długości ww. ulicy, II wariant wykonanie sieci wodociągowej dla całej ulicy Młyńskiej, natomiast wykonanie kanalizacji deszczowej i przebudowę ww. ulicy zakończyć na wysokości budynku nr 36 zaczynając od skrzyżowania z ul. Kluczborską z uwzględnieniem odcinka łączącego się z ul. Budowlanych, III wariant wykonanie przebudowy ulicy Młyńskiej od skrzyżowania z ul. Kluczborską do wysokości budynku nr 36 wraz z odcinkiem łączącym się z ul. Budowlanych w tym wykonanie na tym odcinku sieci wodociągowej oraz kanalizacji deszczowej. Dla sieci wodociągowej należy uzyskać warunki techniczne od gestora sieci (Oleskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Oleśnie). Teren objęty zamówieniem został przedstawiony na załączonych mapach poglądowych.
2. Dokument należy opracować zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w szczególności Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.5.) Wartość części: 32520,32 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

II. Przebudowa drogi wewnętrznej, bocznej od ul. Częstochowskiej w Oleśnie wraz z budową kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej. Dla sieci kanalizacji sanitarnej należy uzyskać warunki techniczne od gestora sieci (Oleskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Oleśnie). Teren objęty zamówieniem został przedstawiony na załączonej mapie poglądowej.
2. Dokument należy opracować zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w szczególności Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.5.) Wartość części: 32520,32 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

III. Rewitalizacji Solnego Rynku i Placu Targowego w Oleśnie;
Rewitalizacja Solnego Rynku i Placu Targowego polega m.in. na remoncie mównicy oraz schodów terenowych, które powinny nawiązywać wyglądem do znajdujących się w ich sąsiedztwie wyremontowanych w niedawnym czasie schodów, remoncie oświetlenia w tym wymiana słupów i opraw (lampy LED) – 12 szt., modernizację toalet miejskich wraz z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych w tym rozbiórkę toalet istniejących, rewitalizację przestrzeni solnego rynku w tym m.in. rewitalizację części nawierzchni, rewitalizację zieleni miejskiej: nowe nasadzenia roślin, w tym gatunków rodzimych i miododajnych, zastosowanie rozwiązań wykorzystujących wody opadowe do nawadniania roślin, montażu obiektów małej architektury, utwardzenie nawierzchni placu targowego kostką (obecnie nawierzchnia tłuczniowa) oraz wykonanie nowych nasadzeń.
2. Dokument należy opracować zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w szczególności Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.5.) Wartość części: 40650 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29520 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 77490 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29520 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI PROJEKTOWE, inż. Marcin Różycki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5361592562

7.3.3) Ulica: Zdziarska 83Y/2

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-289

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29520 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15867 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 56211 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15867 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI PROJEKTOWE, inż. Marcin Różycki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5361592562

7.3.3) Ulica: Zdziarska 83Y/2

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-289

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15867 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19895,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 52767 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19895,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Projektowe PROPAT mgr inż. Patrycja Jezela-Nawrat

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5761510496

7.3.3) Ulica: Kościuszki 10

7.3.4) Miejscowość: Olesno

7.3.5) Kod pocztowy: 46-300

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19895,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2025-02-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi