Bieżące utrzymanie dróg gruntowych na terenie Gminy Miedzichowo

Gmina Miedzichowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00070526
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00070526/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-26 12:58
Lokalizacja
Dziećmierowo, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-acd3ae3a-b075-11ee-a06e-7a3efa199397
Identyfikator
7881918611
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie naprawy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00070526 z dnia 2024-01-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie dróg gruntowych na terenie Gminy Miedzichowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miedzichowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967053

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Poznańska

1.5.2.) Miejscowość: Dziećmierowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-361

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug-miedzichowo@post.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.miedzichowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.miedzichowo.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżące utrzymanie dróg gruntowych na terenie Gminy Miedzichowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-acd3ae3a-b075-11ee-a06e-7a3efa199397

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00070526

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00567600/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Bieżące utrzymanie dróg gruntowych na terenie Gminy Miedzichowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00028900

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonanie profilowania, równania, wałowania i utwardzenia gminnych dróg gruntowych na terenie Gminy Miedzichowo, o których mowa załączniku A.1. do SWZ.
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie następujących robót:

- profilowanie nawierzchni dróg gruntowych równiarką, szerokość profilowania średnio 4,0 m (zadanie dotyczy profilowania drogi gruntowej wraz z możliwym zacięciem na poboczu rowka odwadniającego i wcinek w celu uregulowania gospodarki wodnej, wypełnienia zagłębień gruntem rodzimym, zagęszczenia nawierzchni walcem);
- profilowanie i utwardzenie nawierzchni dróg gruntowych mieszanką kruszywa łamanego lub kamienia kruszonego łamanego Wykonawcy za pomocą równiarki, koparko-ładowarki i samochodu ciężarowego (zadanie będzie dotyczyło załadunku kruszywa (mieszanka 0 – 31,5 mm) Wykonawcy na samochody ciężarowe, dostawę załadowanego towaru na wskazane drogi gruntowe na terenie Gminy Miedzichowo, rozścielenia i równania dróg w miejscu dostarczenia tego kruszywa, mechaniczne profilowanie i uwałowanie).
Zamawiający szacuje, że roboty objęte niniejszym zamówieniem zostaną wykonane łącznie na min. 60 km dróg (łącznie prace w okresie wiosennym i jesiennym).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
2024-01-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane