Zajęcia terapeutyczne oraz konsultacje dotyczące dzieci zakwalifikowanych do wczesnego wspomagania rozwoju, w ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ZA ŻYCIEM, z podziałem na części.
Zespół Szkół Specjalnych w Chojnicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00070869
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-26 13:38
- Lokalizacja
- Chojnice, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5551834206
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Wykonawcy
13 przyznanych
Centrum Edukacji Atut - Dolny Śląsk S.C. CL Sp. z o.o.BRZEG, PL
24 225 PLNCentrum Edukacji Atut - Dolny Śląsk S.C. CL Sp. z o.o.BRZEG, PL
19 380 PLNCentrum Edukacji Atut - Dolny Śląsk S.C. CL Sp. z o.o.BRZEG, PL
14 535 PLNCentrum Edukacji Atut - Dolny Śląsk S.C. CL Sp. z o.o.BRZEG, PL
29 070 PLNAleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
15 000 PLNCentrum Edukacji Atut - Dolny Śląsk S.C. CL Sp. z o.o.BRZEG, PL
19 380 PLNCentrum Edukacji Atut - Dolny Śląsk S.C. CL Sp. z o.o.BRZEG, PL
19 380 PLNCentrum Edukacji Atut - Dolny Śląsk S.C. CL Sp. z o.o.BRZEG, PL
19 380 PLNCentrum Edukacji Atut - Dolny Śląsk S.C. CL Sp. z o.o.BRZEG, PL
14 535 PLNCentrum Edukacji Atut - Dolny Śląsk S.C. CL Sp. z o.o.BRZEG, PL
14 535 PLNCentrum Edukacji Atut - Dolny Śląsk S.C. CL Sp. z o.o.BRZEG, PL
9690 PLNCentrum Edukacji Atut - Dolny Śląsk S.C. CL Sp. z o.o.BRZEG, PL
9690 PLNCentrum Edukacji Atut - Dolny Śląsk S.C. CL Sp. z o.o.BRZEG, PL
9690 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.