Świadczenie usług przez specjalistów w ramach zadań wiodącego ośrodka koordynacyjno-rehabilitacyjno-opiekuńczego
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00071171
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-26 14:16
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6261061908
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieżyUsługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawnąUsługi fizjoterapii
Wykonawcy
13 przyznanych
FERDYNAND ŻANETATARNOWSKIE GÓRY, PL
21 600 PLNDYRDEK KAROLINATarnowskie Góry, PL
16 020 PLNHawrot-Szabat BarbaraGliwice, PL
16 200 PLNSzymocha MonikaTarnowskie Góry, PL
16 200 PLNGALWAS MalwinaBytom, PL
15 840 PLNLedwoch AnnaBytom, PL
10 200 PLNSztuka TinaBytom, PL
10 680 PLNKOPICA SoniaRadzionków, PL
19 224 PLNLihs-Cebula BarbaraBytom, PL
9600 PLNMaćkowiak-Simlot MarzenaRadzionków, PL
32 400 PLNKrajewska KarolinaBytom, PL
27 000 PLNWierzycka MarzenaPiekary Śląskie, PL
16 200 PLNTrembaczowska AlicjaBytom, PL
16 200 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.