Sukcesywna dostawa oleju napędowego oraz tankowanie pojazdów i sprzętu w benzynę bezołowiową z dystrybutorów na potrzeby własne PGK sp. z o.o. w Muszynie oraz Zapopradzie sp. z o.o. w 2024 r.
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Muszynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00071351
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-26 14:44
- Lokalizacja
- Muszyna, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7340007329
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Olej napędowyBenzyna bezołowiowa
Wykonawcy
3 przyznane
MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT DROGOWY I SPEDYCJA "OLMA" ELŻBIETA MASTALERZ MAREK MASTALERZ SPÓŁKA JAWNANowy Sącz, PL
797 187,6 PLN"ŁĄCKO COMPANY" SPÓŁKA CYWILNA, RUSNARCZYK MARIA, RUSNARCZYK KAZIMIERZ, FARON-GĄDEK AGNIESZKA, GĄDEK KRZYSZTOFKrynica-Zdrój, PL
13 932 PLN"ŁĄCKO COMPANY" SPÓŁKA CYWILNA, RUSNARCZYK MARIA, RUSNARCZYK KAZIMIERZ, FARON-GĄDEK AGNIESZKA, GĄDEK KRZYSZTOFKrynica-Zdrój, PL
13 932 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.