Remont generalny dachu siedziby Ambasady RP w Brasilii przy Avenida das Nações, Quadra 809,Lote 33 - Asa Sul, DF, 70423-900 Brasilia

Ambasada RP w Brasilii

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00071677
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00071677/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-01-26 18:16
Lokalizacja
Brasilia, BR
Kraj zamawiającego
BR
ID przetargu
ocds-148610-51bdf32c-bc5c-11ee-b7da-22bd761ba7f3
Identyfikator
04.203.461/0001-12
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

Engduc Engenharia e Construção Ltda.Brasilia, BR · lot 0
1 500 067,59 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00071677 z dnia 2024-01-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont generalny dachu siedziby Ambasady RP w Brasilii przy Avenida das Nações, Quadra 809,Lote 33 - Asa Sul, DF, 70423-900 Brasilia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Brasilii

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 04.203.461/0001-12

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Av. das Nacoes, Lote 33, Qd. 809

1.5.2.) Miejscowość: Brasilia

1.5.3.) Kod pocztowy: 70423-900

1.5.5.) Kraj: Brazylia

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: brasilia.amb.sekretariat@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/brazylia

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


placówka dyplomatyczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont generalny dachu siedziby Ambasady RP w Brasilii przy Avenida das Nações, Quadra 809,Lote 33 - Asa Sul, DF, 70423-900 Brasilia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51bdf32c-bc5c-11ee-b7da-22bd761ba7f3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00071677

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00141478/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont dachu siedziby Ambasady RP w Brasilii pod adresem: SES - Av. das Nações, Qd. 809, Lt. 33, 70423-900 Brasilia - DF

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Art. 305 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r. poz. 2019, z późn. zm.). Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 140 000 euro dla dostaw lub usług / 5 382 000 euro dla robót budowlanych/ 750 000 euro dla usług społecznych i innych szczególnych usług.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: 270.1.2023

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 270.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1500067,59 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi wykonanie remontu dachu siedziby Ambasady RP w Brasilii pod adresem: SES - Av. das Nações, Qd. 809, Lt. 33, 70423-900 Brasilia – DF

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 4

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1777963,24 BRL

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1777963,24 BRL

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1500067,59 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Engduc Engenharia e Construção Ltda.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: CNPJ 50.102.659/0001-27

7.3.3) Ulica: Q SHIS QI 5 Bloco D Sala 10 Edificio Hangar 5

7.3.4) Miejscowość: Brasilia

7.3.5) Kod pocztowy: 71.615-485

7.3.7.) Kraj: Brazylia

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1500067,59 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2024-01-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane