Naprawy i przeglądy wraz z częściami zamiennymi samochodów osobowych, sam. ciężarowych, ciągników roln. wraz z osprzętem, przyczep oraz sprzętu do utrzymania dróg w RDW w Sokółce z podziałem na 2 zad.

Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00072296
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-01-29 08:01
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5422542016
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługiUsługi w zakresie napraw i konserwacji samochodówUsługi w zakresie napraw samochodówUsługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługiCzęści maszyn rolniczychCzęści zapasowe do pojazdów do transportu towarów, pojazdów pasażersko-towarowych i samochodówCzęści przyczep, naczep i innych pojazdów

Wykonawcy

2 przyznane

PIOTR BAŁAKIERSokółka, PL
49 200 PLN
HANDLOWO TECHNICZNE USŁUGI ROLNICZE SIDOR I WSPÓLNIK SPÓŁKA JAWNADąbrowa Białostocka, PL
49 200 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.