Konsultacje specjalistyczne dla mieszkańców gminy Rawicz
CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W RAWICZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00072325
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-01-29 08:12
- Lokalizacja
- Rawicz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6991025598
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Wykonawcy
12 przyznanych
Ewelina TrawkaRawicz, PL
28 800 PLNGabinet Psychologiczny Agniesszka PierzchałaRawicz, PL
38 400 PLNGabinet Psychologiczny Błażej PierzchałaRawicz, PL
48 600 PLNGabinet Psychologiczny Agniesszka PierzchałaRawicz, PL
57 600 PLNSUBROSA Natalia KucharczykTrzebnica, PL
144 000 PLNGabinet Psychologiczny Błażej PierzchałaRawicz, PL
6000 PLNGabinet Psychologiczny Agniesszka PierzchałaRawicz, PL
4800 PLNGabinet Psychologiczny Błażej PierzchałaRawicz, PL
12 000 PLNGabinet Psychologiczny Błażej PierzchałaRawicz, PL
12 000 PLNGabinet Psychologiczny Agniesszka PierzchałaRawicz, PL
39 000 PLNEwelina TrawkaRawicz, PL
30 000 PLNGabinet Psychologiczny Błażej PierzchałaRawicz, PL
30 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.