Zakup samochodu osobowo-dostawczego dla Obwodu Drogowego nr 1 w Szczytnej
Zarząd Dróg Powiatowych w Kłodzku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00124189
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00124189/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-27 14:27
- Lokalizacja
- Kłodzko, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-45ea5738-51f2-4374-95c9-e2977a0b465f
- Identyfikator
- 890723858
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00124189 z dnia 2025-02-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu osobowo-dostawczego dla Obwodu Drogowego nr 1 w Szczytnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Kłodzku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890723858
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wyspiańskiego 2k
1.5.2.) Miejscowość: Kłodzko
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 74/868 01 80
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdp.klodzko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdp.bip.klodzko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_klodzko1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność usługowa wspomagająca transport lądowy, zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup samochodu osobowo-dostawczego dla Obwodu Drogowego nr 1 w Szczytnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45ea5738-51f2-4374-95c9-e2977a0b465f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00124189
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00038652/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup samochodu osobowo – dostawczego dla Obwodu Drogowego nr 1 w Szczytnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00076297
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.241.02.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje zakup, dostawę i serwis gwarancyjny samochodu osobowo-dostawczego typ DOKA (tzw. brygadówka) na potrzeby Zarządu Dróg Powiatowych w Kłodzku.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 6 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz w projektowanych postanowieniach umowy (wzór umowy - załącznik nr 5 do SWZ).
3. Przedmiot zamówienia obejmuje samochód fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż 2024 roku, nieużywany, pełnowartościowy, który posiada homologację oraz jest wolny od wad fizycznych (konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych) i prawnych.
4. Wykonawca musi zaoferować wykonanie przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami Za-mawiającego określonymi w SWZ na potwierdzenie czego musi złożyć wraz z ofertą wypełniony formularz - SPECYFIKACJA TECHNICZNA POJAZDU
5. Podane przez Wykonawcę informacje dot. wymagań technicznych muszą umożliwiać jedno-znaczną ocenę spełniania tych wymagań oraz identyfikację oferowanego przedmiotu zamówienia.
6. Wykonawca musi skalkulować w cenie oferty koszt przedmiotu zamówienia oraz koszt jego transportu i dostawy do Zamawiającego, a także koszty przeszkolenia pracowników Zamawiającego.
7. Miejscem realizacji dostawy jest siedziba Zamawiającego: ul. Wyspiańskiego 2k, 57-300 Kłodzko.
8. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, ilekroć w SWZ lub załącznikach Zamawiający odnosi się do określonych norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne z opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Wykonawca składający ofertę równoważną, zgodnie z postanowieniami ustawy Pzp, jest obowiązany wykazać w treści przedkładanej przez siebie oferty, że oferowany przez niego przedmiot zamówienia spełnia konfiguracje, parametry techniczne i funkcjonalne oraz warunki wymagane określone w załączniku nr 1 do SWZ – OPZ, bądź też przewiduje rozwiązania lepsze niż opisywane. Przy oferowaniu rozwiązań innych niż opisane w SWZ, Wykonawca musi wykazać szczegółowo w treści oferty ich równoważność z warunkami i wymaganiami opisanymi w SWZ, przy czym zobowiązany jest dołączyć do oferty jego szczegółowe opisy przed-stawiające konfiguracje, parametry techniczne i funkcjonalne oraz warunki pozwalające na ocenę zgodności oferowanych produktów z wymaganiami SWZ.
9. W przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający nie odrzuci oferty tylko dlatego, że oferowane dostawy nie są zgodne z normami, ocenami technicznymi, specyfikacjami technicznymi i systemami referencji technicznych, do których opis przedmiotu zamówienia się odnosi, pod warunkiem, że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. W przypadku, gdy zaproponowane przez Wykonawcę rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia, Wykonawca musi udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych (na przykład w oparciu o kompletne karty charakterystyki lub karty katalogowe, prospekty, katalogi, foldery, oświadczenia producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela, albo inne równoważne dokumenty lub oświadczenia), że oferowany przedmiot zamówienia spełnia określone przez Za-mawiającego wymagania, cechy lub kryteria.
10. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych: we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 216111,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 216111,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 216111,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAN TRUCK & BUS POLSKA Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5342169325
7.3.4) Miejscowość: Nadarzyn
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 216111,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
| 2025-02-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |