Remont II i III części dachu wraz z obróbkami na budynku przy ul. M. Kopernika 21C w Śremie
Śremskie TBS sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00072467
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00072467/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-01-29 08:48
- Lokalizacja
- Śrem, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-66080271-b07f-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0
- Identyfikator
- 7851001405
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00072467 z dnia 2024-01-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont II i III części dachu wraz z obróbkami na budynku
przy ul. M. Kopernika 21C w Śremie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Śremskie TBS sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630266138
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Leopolda Okulickiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Śrem
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-100
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariattbs@tbs.srem.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tbs.srem.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/8734001.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont II i III części dachu wraz z obróbkami na budynkuprzy ul. M. Kopernika 21C w Śremie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66080271-b07f-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00072467
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-01-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029466/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont II i III części dachu wraz z obróbkami na budynku przy ul. M. Kopernika 21C w Śremie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00029742
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KW/45/01/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont II i III części dachu wraz z obróbkami na budynku przy ul. Kopernika 21C w Śremie:
- rozbiórka pokrycia papy wraz z rozebraniem obróbek, rynien
- wymiana deskowania dachu
- wymiana elementów konstrukcyjnych
- wykonanie pokrycia dachowego z blachy trapezowej
- wymiana instalacji odgromowej
- położenie ław kominowych na całym budynku
- remont loggii na górnej kondygnacji
Szczegółowy zakres zawiera załączony obmiar robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261910-6 - Naprawa dachów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45261320-3 - Kładzenie rynien
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym bez negocjacji, Zamawiający wskazał, że może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 450.000,00 zł. Najtańsza ze złożonych ofert opiewa na kwotę 591.840,00 zł. W związku z tym, że Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty posiadanych środków do ceny najkorzystniejszej oferty, konieczne jest unieważnienie postępowania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 591840,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 608701,71 PLN
| 2024-01-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |